Magazin

Hadise İle Yaşadığı Gerginliğin Ardından Sessizliğe Gömülen Ebru Gündeş Sonunda Bu Sessizliğini Bozdu!

Güzel şarkıcı Ebru Gündeş, Hadise ile yaşadığı gerginlik sonrası sessizliğe gömülmüştü. Uzun zaman sonra sessizliğini bozan Ebru Gündeş, son haliyle herkesi şoke etti.

Ebru Gündeş Sessizliğini Bozdu!

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, Instagram hesabından makyajsız bir fotoğraf paylaştı. Ünlülerin son dönemde akım haline getirdiği makyajsız fotoğraf paylaşma furyasına ünlü sanatçı Ebru Gündeş de katılmayı ihmal etmedi. Ebru Gündeş’in makyajsız fotoğrafı adeta sosyal medyayı salladı. Takipçileri de Ebru Gündeş’in paylaşımına sessiz kalmadı. Ebru Gündeş’in makyajsız paylaşımına beğeni ve yorum yağdı. 46 yaşındaki şarkıcı Ebru Gündeş’in bir takipçisi, paylaşıma, “Makyajsız daha güzelsiniz” yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise “Güzelliğinizle yıllara meydan okuyorsunuz” mesajını yazdı. ‘Bu kadar değişim beklemiyorduk, doğal halin sahnedeki halinden daha güzel’ diyen hayranları Ebru Gündeş’in makyajsız haline tam not verdi.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Ebru Gündeş (@ebrugundes)’in paylaştığı bir gönderi

Instagram hesabında 6,7 milyon takipçisi bulunan ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, takipçileriyle yeni bir fotoğrafını paylaştı. Ünlü isim, bu kez makyajsız haliyle kameraların karşısına geçti. Paylaşımına “Bazen…” notunu düşen bir çocuk annesi ünlü ismin fotoğrafına; takipçilerinden binlerce yorum ve beğeni geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu