GündemMagazin

Güzel Oyuncunun Kabus Gecesi! Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola’nın Şantaj Belası: “Kafayı Yiyeceğim”

Masumlar Apartmanı’nın yıldızı Ezgi Mola sosyal medya paylaşımları ile gündem olmaya devam ediyor. Şu sıralar yeni projesi için sıkı bir şekilde çalışan ünlü isimden ilgi çeken bir paylaşım geldi. O sözleri sosyal medyada olay oldu.

Ezgi Mola şüphesiz son dönemlerin en popüler isimlerinden biri. Kıvrak zekası, doğal güzelliği ve su götürmez yeteneği ile hepimizin kalbinde kısa sürede taht kuran ünlü ismi ilk kez Karate Can dizisinde izlemiştik. Ardından Unutma Beni, Senden Başka, Canım Ailem, Arkadaşım Hoş Geldin gibi yapımlarda yer alan ünlü isim bu sezon TRT’nin fenomen dizisi Masumlar Apartmanı ile adeta fırtınalar estirdi.

Başarılı oyunculuğu ile en çok sevilen yıldızlardan biri olan Ezgi Mola, yoğun ve stresli geçen sezonun ardından bildiğiniz gibi sevgilisi Mustafa Aksakallı ve rol arkadaşı Merve Dizdar ile tatile çıkmıştı. Tatilin ardından setlere hızla dönen ünlü isim şu sıralar Cem Yılmaz’ın yeni projesi Erşan Kuneri için sıkı bir şekilde çalışmaya başladı.

Şantaj’dan Gözüne Uyku Girmedi


Sadece ekranların değil sosyal medyanın da en çok takip edilen isimlerinden biri olan Ezgi Mola’dan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Sevenleri için hikayesinde bir video yayınlayan Mola, takip ettiği dizi hakkında konuştu. Ezgi Mola, “Şantaj diye bir dizi izliyorum Netflix’te, saat 5:41. Kafayı yiyeceğim. Altıncı bölümdeyim hop oturup hop kalkıyorum. Çok iyi, sekiz bölüm sadece.” dedi. Ünlü ismin o samimi halleri ise sosyal medyada olay oldu.

Tepki Gösterdi

ezgi mola-masumlar apartmanı

Bildiğiniz gibi Ezgi Mola, sosyal konularda oldukça duyarlı biri. Yaşanılan kötü olaylara sosyal medya üzerinden tepki gösteren güzel oyuncu, sözleri ile gündeme bomba gibi düşüyor. Geçtiğimiz günlerde ünlü isimden dikkat çeken bir tepki daha geldi. Tuz Gölü’nde ölen flamingolarla ilgili paylaşım yapan Mola, birçok konuya da değinerek ““Özgürlükleri kısıtlayıp vır vır etmek yerine cana kıymet vermeyi ülkenin her karış toprağını korumayı öğrenin.” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu