TV Programları

Gupse Özay, Oyunlar Holding’in 3. Bölüm Konuğu Oldu!

Gain Medya ekranlarında yayınlanan eğlence programı Oyunlar Holding, yeni bölümü ile popüler oyuncu Gupse Özay’ı konuk aldı. Can Bonomo, Can Temiz ve Can Sungur tarafından sunulan program, her bölümde ünlü isimlerle oyun oynama üzerine kurulu formatıyla seyircisine kahkahalar attırıyor. İşte detaylar…

Engin Günaydın – Devin Özgür Çınar ikilisinin 10 Bin Adım dizisi ve Terapist gibi projeleriyle büyük dikkat çeken Gain platformu, kısa video odaklı yeni içerikleri ile izleyicilerinin dikkatini üzerinden ayırmıyor. Haber, spor, belgesel, program, dizi ve film olmak üzere çok sayıda farklı kategori dahilinde içerikler hazırlayan uygulama, şu anda tüm mobil cihazlarda başarıyla hizmet vermekte.

Gain’in dikkat çekici programlarından bir tanesi olan Oyunlar Holding yeni bölümü ile her zaman olduğu gibi izleyicisini eğlendirmeye son sürat devam ediyor! Can Bonomo, Can Temiz ve Can Sungur üçlüsü tarafından hazırlanan şov programı, her bölüm ağırladıkları ünlü konukları ile çeşitli oyunları oynamak üzerine kurulu durumda. İlk bölümde Öykü Karayel ve Ege Kökenli programa konuk olurken, ikinci bölümdeyse Caner Özyurtlu misafir edilmişti.

Oyunlar Holding 3. bölüm konuğu olarak ise başarılı oyuncu ve senarist Gupse Özay geldi! İlk büyük çıkışını Yalan Dünya dizisiyle yakalayan komedyen ilerleyen yıllarda Deliha, Küçük Esnaf, Görümce ve Eltilerin Savaşı gibi filmleri ile hayranlarına eğlence dolu saatler geçirtmişti. Şimdi tecrübeli yıldız, Gain’de üç birbirinden komik sunucunun misafiri oldu. Siz de bu bölümü hemen izlemek için telefon ya da tablet cihazınıza Gain’i ücretsiz indirebilir ve bir dolu içerikten anında faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu