Magazin

Günlerdir Kendini Paralıyordu! Son Yaz’ın Yıldızı Alperen Duymaz Kendisine Hakaret Eden Takipçisini Rezil Etti

Ünlü oyuncu Alperen Duymaz, günlerdir yangın bölgelerinden yaptığı yayınlarla halkın takdirini kazandı. Ama bazıları ona “Hain” deyince ne yapacağını şaşırdı!

Alperen Duymaz, son dönemin en popüler oyuncularından biri haline geldi. Çünkü Ali Atay ve Funda Eryiğit gibi usta isimlerle başrol oynadığı “Son Yaz” dizisiyle ne kadar yetenekli olduğu ortaya çıktı! Hem düzgün fiziği hem de geniş oyunculuk yelpazesi sayesinde çok sevilen ünlü isim, son günlerdeki davranışlarıyla daha da büyük takdir toplamayı başardı.

Her Yerde Onu Aradılar

 

Ünlü oyuncu, “Son Yaz” dizisi sezon arası verdiği anda tatile çıkıp ortadan kayboldu. Hatta izini o kadar iyi kaybettirdi ki, hayranları Alperen Duymaz’ı bir yerlerde bulup fotoğraf çektirmek için sosyal medya kampanyası başlattı. Alperen Duymaz için “Aranıyor” afişleri bile hazırlandı! Şaka bir yana, ünlü oyuncu ısrarcı hayranlarından da uzak kalmayı başardı. Ortaya çıkışı ise günlerdir devam eden orman yangınları yüzünden oldu.

Canını Dişine Taktı

“Son Yaz” ara verdiğinden beri Ege’de keyfine bakan oyuncu, günlerdir devam eden orman yangınlarına karşı seferber olan isimlerden biri. Tıpkı Şahan Gökbakar gibi kaçtığı sosyal medyaya olaylara dikkat çekmek için geri döndü ve yangın bölgelerini gezip yardım istemeye başladı. Herkes Alperen Duymaz’ı takdir ediyor gibi görünüyordu ama “Global Call” çağrısı onun da başına iş açtı!

 

Malum, yangın söndürme uçakları yetersiz olduğu için yangınlar bir türlü kontrol altına alınamıyor. Bu yüzden, sosyal medyada diğer ülkelerden yardım isteyen bir “Global Call” kampanyası başlatıldı. Ama bu kez yeni bir kutuplaşma başladı. Bu paylaşımı yaptığı için “devleti aciz göstermekle” suçlanan isimlerden biri de Alperen Duymaz oldu.

Seni çok severdim ama beş para etmez bir vatan haini olduğunu görüyorum, yazık.” sözlerini görünce kim olsa çileden çıkardı! Ama Alperen Duymaz takipçisine kibarlığıyla ve insanlığıyla cevap vermeyi seçti. Bölgede yapılanları anlatan ve vicdan vurgusu yapan ünlü oyuncu, “Birlik içinde toprağı filizlendireceğimiz nice sabahlara, yarınlara, aydınlıklara. Selametle.” diyerek iyi bir ders verdi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu