Magazin

Günlerdir Çırpınıyordu! Şahan Gökbakar Sonunda Dayanamadı ve Canlı Yayında Gözyaşlarına Boğuldu

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, Marmaris’ten günlerdir yaptığı canlı yayınlarla büyük takdir kazandı. Ama bugünkü çağrılarının yanıtsız kalması nedeniyle gözyaşlarına boğuldu!

Başarılı komedyen Şahan Gökbakar, “Recep İvedik” serisiyle gişe rekorları kırdı ve adını herkese duyurdu. Ne çekse sevilen ünlü isim, sosyal medyayı da en aktif şekilde kullanan ünlülerden biriydi. Toplumsal sorunlar ve güncel olaylar söz konusu olunca lafını esirgemeyen Şahan Gökbakar, hemen hemen herkesin de tepkisini çekmeyi başarıyordu! Çünkü ne muhalifler onu tam muhalif gibi görüyor ne de iktidar yanlıları onu gönül rahatlığıyla bağrına basıyordu. Aldığı tepkilere ve sosyal medyadaki yozlaşmaya dayanamayan ünlü komedyen, uzun süre önce sosyal medya hesaplarını kapattı. Pandemide de tam anlamıyla inzivaya çekildi. Ama yangın ailece yaşadıkları Marmaris’e kadar gelince o da sosyal medyaya geri döndü!

Günlerdir Çırpınıyor

Şahan Gökbakar, Marmaris’i karış karış gezerek yangın çıkan yerleri tespit ediyor ve hava desteği istiyor. Yangın söndürme çalışmaları için canla başla uğraşan komedyen, düzenli olarak canlı yayın açıp durumu anlatıyor. Bu sayede, bazı bölgelere hava desteği gelmesini sağlayıp yangını engellediği bile oldu! Bu sabah da drone vasıtasıyla Marmaris’in durumunu gözler önüne serdi. Ama çağrısına cevap alamayınca olanlar oldu.

Saatlerdir herkesin yardım istediği Delikyol bölgesi için Şahan Gökbakar da elini taşın altına koydu. Bölgede olanları canlı yayınla gösteren ünlü komedyen, acil olarak uçak gönderilmesini istedi. “Rica ediyorum. İnsan gibi rica ediyorum” diyerek isyan eden Şahan Gökbakar, yetkililerin uzun süren ihmali karşısında gözyaşlarını tutamadı.  Ünlü komedyenin hali anında sosyal medyada gündem oldu ve görenlerin yüreğini burktu. Umarız, yetkililer bu kez de Şahan Gökbakar’ın sesine kulak verir ve daha da geç olmadan Delikyol bölgesinde yangın söndürülebilir!

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu