Magazin

Gündüz Kuşağının Kraliçelerinden Esra Erol’un Programı Yine Olaylı Başladı: Evden Kaçan Genç Kız Herkesi Şoke Etti!

ATV’nin sevilen sunucularından Esra Erol’un programı başladı ancak olaylar daha ilk bölümden itibaren ortalığı karıştırmaya başladı. Aile dramlarını, evden kaçan kişileri ve çarpık ilişkileri gün yüzüne çıkartan Esra Erol’un ilk yayın gününde yine evden kaçan bir genç kız konusu işlenmeye başladı. Beyazlar için arzı endam eden Esra Erol’un güzelliği ise herkesi büyülemeyi başardı! Bakalım bu sezon boyunca Esra Erol’un programında ne tarz absürtlüklere şahitlik yapmak zorunda kalacağız?

Absürtlük Sınırları Zorlanmaya Devam Ediyor!

Bildiğiniz gibi 4. sezondur ATV’de bu konsept ile program yapan Esra Erol, “Yalnız değilsiniz!” diyerek tüm ezilmiş ve haksızlığa uğramış kadınların yanında yer aldığının altını çiziyor. Müge Anlı’yla aynı gün yayına başlayan Esra Erol’un programı reytinglerde nasıl bir sonuç elde edecek hep birlikte bekleyip göreceğiz. Bu süre içinde de isterseniz hem geçtiğimiz sezonu hem de yeni sezonun ilk olayını biraz inceleyelim!

Geçtiğimiz sezonda, Esra Erol’un programına katılan kişiler absürtlüğün sınırılarını bir hayli zorladı. Komşusundan çocuk yapanlar mı dersiniz, tavuğa tasma takıp gezdirenler mi, iki elti el ele yufkacıya kaçanlar mı, yoksa kumasıyla aynı evde yaşayanlar mı? Her defasında “Bu kadar da olmaz!” dediğimiz her şeyi Full HD olarak Esra Erol’un programında izledik çok şükür ancak geçtiğimiz sezona damga vuran Sakallı Salih – Mevla – Nilüfer üçlüsü bugün bile konuşulmaya devam ediyor. Hatta benden duymuş olmayın ama Salih ve Mevla, bu sefer de başka bir kadın yüzünden yollarını ayırmış… Eee biz çok söylemiştik Mevla’ya!

İlk Program İlk Konuk: Yine Evden Kaçan Bir Genç Kız!

Geçmişi bırakıp bugüne dönersek, Esra Erol’un ilk konukları evden kaçan kızları Gamze’yi aramaya gelen Şehri ve Halil çiftinin gözyaşları herkesi oldukça üzdü. 20 yaşında eşinden ayrılıp anne baba evine dönen Gamze, tüm gece sosyal medyadan tanıştığı kişilerle konuşuyormuş ve bir gün ortadan kaybolmuş. Genç kızın kime ya da kimlere kaçtığı ise Esra Erol’un programında aydınlanacak.

Bir Yorum

  1. Alişan iyice abartti artik duyan sanacakki dünyada bir sadece o o kadar aci yaşiyor bir onun ölenleri oluyor. Bizlerde sevdiklerimizi kaybediyoruz acisini yasiyoruz üzülüyoruz dayanmasi zor oluyor ama böyle kendimizi saga sola atmak yerine dualar fatihalar okuyoruz ruhlari icin . Alişan zaten gündemde olan biri , bu kadarina gerek yok yazik ölen kardesi üzerinde kendi reklamini yapiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu