Magazin

Gün Geldi Devran Döndü Rica Sırası Esra Erol’a Geçti: Bakın Güzel Sunucu Takipçilerinden Ne İstedi?

Şartlar he an değişebilir! Bu sefer de öyle oldu ve birşeyler isteme sırası Esra Erol’a geçti. Güzel sunucu takipçilerinden çok önemli bir ricada bulundu.

Evlilik Programı Formatına Kendi Adını Verdi

Evlilik programlarının sultanı Esra Erol, yıllarca ekranlarda evlenmek isteyenleri bir araya getirdi. İlkeli sunuculuğu, dürüş ve samimi tavırları ve de içtenliğiyle her evin kızı olan Esra Erol, yıllarca yuva yapmaya devam etti. Esra Erol ve programı öyle sevildi ki, daha sonrasında da ekrana gelen evlilik programları ‘Esra Erol programı’ şeklinde anıldı.

Evlilik programı formatı, Türk toplumunun aile yapısına ve ahlaki değerlerine aykırı olduğu gerekçesiyle yasaklanınca Atv başarılı sunucusu Esra Erol’u bırakmadı. O da rakibi Müge Anlı gibi bir reality showa imza attı. Ancak Müge Anlı’dan farklı olarak cinayet çözmek yerine kayıpları bulan, küsleri barıştıran, parçalanmış aileleri bir araya toplayan bir formatta ilerledi ve başarıya da ulaştı.

Sezon Bitti Tatil Başladı

Geçtiğimiz sezon iki başarılı sunucu Esra Erol ve Müge Anlı’nın reyting rekabeti ile geçti. Her gün birinin diğerini geçtiği bu rekabete kısa bir süre ara verildi. Program final yaptı, sezon boyunca çok çalışıp çok yorulan Esra Erol, ailesiyle birlikte tatile çıktı.

Esra Erol’un sosyal medyada da popüler olmasıyla birlikte Eşi Ali Özbir de merak edilen isimler arasına girdi. Çiftin sosyal medya üzerinden yaptıkları tatlı atışmaları ise takipçileri keyifle izledi. Çiftin birbirlerine sataşmaları tatil boyunca da aralıksız devam etti.

Bakın Takipçilerinden Ne İstedi

Ancak Esra Erol bugün Ali Özbirle olan bir atışmasından ötürü değil, takipçilerinden ricası ile gündeme geldi. Bu gün Covid aşısının 2. dozunu yaptıran Esra Erol, aşıdan sonra bir video çekerek takipçilerine seslendi. Toplumsal bir duyarlılık yaratabilmek adına sosyal medyanın gücünü kullandı.


Ünlü sunucu tüm takipçilerinden ve herkesten aşı olmalarını rica etti. Normalleşebilmemiz, kucaklaşabilmemiz, ve hayata kaldığımız yerden devam edebilmemiz için herkesi aşı olmaya davet eden Esra Erol’un o videosu bir hayli konuşuldu. Tavırları çok beğenilirken, toplumsal bilinci arttırmak için yaptığı bu hareket herkes tarafından taktir edildi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu