Dizi Haberleri

Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız Dizisi İçin Burcu Biricik ile Görüşülüyor

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu tarafından kaleme alınan Camdaki Kız kitabı çok yakında televizyon dizisi haline geliyor. Ortaya çıkan yeni detaylara göre dizide Nalan adlı ana karakter, Burcu Biricik tarafından canlandırılabilir. İşte detaylar…

Bana Masal Anlatma, Çiçero, Kedi Özledi, İnanç Odası ve Çok Uzak Fazla Yakın gibi çok sevilen sinema filmleri; Hayat Şarkısı, Her Şey Seninle Güzel, Kuzgun ve son olarak da Kırmızı Oda dizileri ile ekranların sevilen yüzü haline gelen Burcu Biricik yeni projesiyle merak konusu oldu. 31 yaşındaki genç ve başarılı aktris çok yakında televizyon ekranlarına yepyeni bir diziyle gelebilir.

Kırmızı Oda 23. bölümü itibariyle dizide on haftadır hayat verdiği Boncuk karakterine veda edip yapımla yollarını ayıran Burcu Biricik, şimdi yine OGM Pictures imzalı bir dizide sevenleri karşısına çıkabilir. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın iddialarına göre yine bir Gülseren Budayıcıoğlu kitabından uyarlanacak Camdaki Kız dizisi başrol koltuğunda Biricik’i ağırlayabilir. Kulis dedikodularına göre TV8’deki dizisinde hikayesi tamamlanan yıldız oyuncu, aynı yapım şirketinin yeni projesinden teklif aldı.

Yönetmen koltuğunda Nadim Güç imzasının bulunacağı Camdaki Kız TV dizisinin, Nalan karakteri için Burcu Biricik’e teklif götürdüğü iddia ediliyor. Henüz resmen bir anlaşma gerçekleşmediği bilinse de Biricik’in rolü kabul edip etmeyeceği henüz ortaya çıkmadı. Fakat ilerleyen günlerde konuya ilişkin yapımcılar ya da Biricik tarafından bir açıklama getirileceği tahmin ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu