Magazin

Gülşen ve İzzet Yıldızhan’ın “Külot” Kavgasına Seren Serengil de Dahil Olunca Ortalık Karıştı: “Striptiz…”

Son haftalarda ünlüler dünyasında yaşanan “külot” kavgasında sular durulmuyor. Ünlü türkücü İzzet Yıldızhan geçtiğimiz günlerde magazincilere verdiği bir röpörtaj sırasında özellikle de Hande Yener ve Gülşen’i hedef alarak kadın sanatçıları sahneye fazla açık kıyafetlerle çıktığını söylemişti. Bu açıklamaların ardından sosyal medyada kazan kaynamaya başladı, pek çok sanatçı İzzet Yıldızhan’ı linç ederken; Gülşen’in dün gece sahne aldığını bir mekanda transparan kıyafeti bu olayların tuzu biberi oldu. Ünlü magazin yorumcusu Seren Serengil de olaya dahil olunca ortalık karıştı!

Kavganın Sonu Gelmiyor!

Denizde kum, magazin camiasında sansasyonlar bitmek bilmiyor. Son zamanlarda Gülşen ve Hande Yener başta olmak üzere pek çok kadın sanatçı, konserlerinde sadece kulaklarımıza değil aynı zamanda gözlerimize de hitap etmeye başladı. Kusursuz fizikleriyle, cesur kıyafetlerini harmanlayan kadın sanatçılar sosyal medyada da oldukça konuşuluyor.

Bu tarz kıyafetleri seven de var sevmeyen de! Sevmeyenlerden biri de İzzet Yıldızhan oldu. Ünlü türkücü bir açıklamasında; “Her sanatçının yaşam biçimi var, saygı duyarım ama şu da bilinmeli ki burası Türkiye. Herkes bu topluma göre yaşamalı. Külotla da sahneye çıkmasınlar bir zahmet. Ben demiyorum ki peçe ile çıksın. Ama sahne adabı denilen bir şey var. Ben ekranlarda böyle şeyler görmek istemiyorum. Biz nispeten de olsa örf adetlerimize dikkat ediyoruz.” deyince ortalık karıştı!

Seren Serengil’den Striptiz Çıkışı!

Magazin gündeminde bomba etkisi yaratan bu açıklamanı ardından pek çok ünlü İzzet Yıldızhan’a yanıt vermekten geri durmadı. En büyük yanıt ise Gülşen’den geldi, Gülşen dün akşam aldığı sahnede giydiği transparan kıyafetiyle herkesi etkilemeyi başardı. Ünlü şarkıcının cesur kostümünün ardından sosyal medya ikiye bölündü, Seren Serengil de olaya dahil olmadan duramadı. Gülşen’in bu defa çok abarttığını söyleyen ünlü magazin yorumcusu Gülşen’i striptizcilere benzetti!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu