Magazin

Güldür Güldür’ün En Sevilen Oyuncusu Ayrıldı! Ali Sunal ve Yapımcılar İkna Etmek İçin Seferber Oldu

Show TV’nin sevilen komedi programı “Güldür Güldür Show”, yeni sezonda da yayın hayatına devam edecek. Ama en sevilen oyuncularından biri artık olmayacak!

Ali Sunal ve Alper Kul’un önayak olmasıyla önce “5’er Beşer”, sonra da “İnsanlar Alemi” adıyla devam eden komedi programı 2013’te de “Güldür Güldür Show” adını aldı. Üstelik, bu kez 5-6 kişilik küçük bir kadro yerine ekranların görebileceği en komik ve yetenekli kadro bir araya toplandı! Program o kadar sevildi ki, Onur Buldu, Aylin Kontente, Rüştü Onur Atilla, Aziz Aslan, Meltem Yılmazkaya, Uğur Bilgin, Çağlar Çorumlu, Aslı İnandık gibi isimler başta olmak üzere pek çok ismi şöhretin zirvesine çıkardı. Programın yapımcılarından Yılmaz Erdoğan’ın da dediği gibi “Güldür Güldür Show” tarihin en maliyetli komedi programı olabilir! Ama bu kadrodan bir eksilen var.

“Harika bir duraktı”

Son sezonun en sevilen karakteri Naime’yi oynayan Ecem Erkek de “Güldür Güldür Show” sayesinde parlayan isimlerden biri oldu. Öyle ki, “Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü?” oyununun filmde usta oyuncu Demet Akbağ’ın rolü için akla gelen tek isim o oldu. Böylece, Netflix’te yayınlanan film sayesinde Naime’ye uluslararası yollar da açıldı! Sebep şöhret mi bilinmez ama Ecem Erkek, bu sabah yaptığı paylaşımla programa veda ettiğini duyurdu!

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Ecem Erkek (@ecem.erkek)’in paylaştığı bir gönderi

Oyunculuk bir yolculuk hem de upuzun . En keyiflisi de durduğun duraklar. Zaten uzun yolculuklarda da öyledir ya dinlenmek için durduğunda oranın havası, yediğin yemek, içtiğin çay bambaşkadır. Benim için de Güldür Güldür öyleydi. Harika bir duraktı. Çok eğlendim, arkadaşlarımı çok sevdim. Sizler yaptığım ‘şeyi’ kabul ettiniz ❤️ Şimdi tekrar yola koyuluyorum. Bir sonraki durakta görüşelim ❤️” sözleriyle ayrılığını duyuran Ecem Erkek, hayranlarını çok üzdü. “Güldür Güldür Show” ekibini de sarsan ayrılık için yapımcılar ve Ali Sunal’ın devreye girdiği konuşuluyor. Umarız, Ecem Erkek bu kararından vazgeçer ve milyonları güldürmeye devam eder!

Survivor Şampiyonu İsmail Balaban Kazandığı Parayla Öyle Bir İş Yaptı ki Kimse İnanamadı! Acun Ilıcalı Şok Olacak…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu