TV Programları

Güldür Güldür programı sevenleri çok üzülecek! Sevilen program Güldür Güldür final mi yapıyor?

Show Tv ekranlarında uzun yıllardır yayınlanan, birbirinden eğlenceli skeçler ile izleyenlerin yüzünü güldüren Güldür Güldür programından sevenlerine kötü haber geldi. 2013 yılından bu yana aktif olarak sezon boyunca yayınlanan programın moderatörlüğünü ise Ali Sunal yapıyor. Ünlü oyuncu Ali Sunal geçtiğimiz günlerde dizinin sezon finali hazırlıklarının yapıldığı yönünde açıklamalarda bulunmuştu.

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte programın ekranlara bir süre ara vermesi planlanıyor. Geçtiğimiz haftalarda ekip tarafından stok bölümler çekilmişti. Çekilen stok bölümlerin bir süredir izleyici ile Show Tv ekranlarında buluştuğu biliniyor. Stok bölümlerin de bitmesi ile birlikte bu hafta programın ekranlara bir süreliğine veda etmesi bekleniyor.

Güldür Güldür Programı Yeniden Ne Zaman Başlayacak?

Güldür Güldür programının stok bölümlerinin bitmesi sebebiyle 2 Temmuz tarihinde sezon finali yaparak ekranlara veda edeceği öğrenildi. Programın 3 4 ay boyunca ekranlarda olmayacağı açıklandı. Yaz aylarının sona ermesi ile sezonla birlikte yeni bölümlerle birlikte programın yeniden izleyici ile buluşması planlanıyor.

BKM tarafından yapılan program eğlenmek ve gülmek isteyenler için en çok tercih edilen programlar arasında yer alıyor. Sevilen kadrosunun yeni sezona eksilip eksilmeyeceği ya da yine aynı kanalda yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusu oldu. Henüz programın yeni sezonu hakkında detaylar belli olmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu