Magazin

Gülben Ergen Kendini İstemeden İfşa Etti! Seda Sayan’la Paylaştığı Makyajsız Görüntüsü Olay Oldu

Sosyal medya paylaşımları ve sansasyonel kişiliği ile tanıdığımız Seda Sayan bugün Gülben Ergen’le birlikte oldukları bir story paylaştı. İyi arkadaş oldukları bilinen Seda Sayan ve Gülben Ergen ikilisi hararetli bir dedikodu halinde görülürken Gülben Ergen’in hali görenleri şaşırttı.

Sıkı Dedikodu Var Belli ki!

Gülben Ergen ve Seda Sayan ikilisi bugün bir araya gelerek hararetli hararetli konuştukları bir anı storylerinde paylaştılar. Artık ne konuşuyorlardı bilemiyoruz ama ikilinin esef içerisinde konuştukları her hallerin

den belli oluyor doğrusu. Hatta muhtemelen konu öylesine ateşli ki Gülben Ergen makyaj yapmayı bile unutmuş. Böylelikle de Gülben Ergen kendi kendisini makyajsız hali ile istemeden de olsa ifşa etmiş oldu doğrusu. Ama hem Seda Sayan’ın hem de Gülben Ergen’in mimiklerine baktığımızda konuştukları konuda sıkı dedikodu olduğu da aşikar.

20 Yıldır Dosttuk Öyle de Kalacağız

Gülben Ergen magazin dünyasının bazı önemli isimleriyle yaşadığı tartışmalarla da bir şekilde gündemde olan isimlerden birisi. Bundan birkaç yıl önce de yaşadığı bu tarz bir durumun ardından Seda Sayan kendisini programına davet etmiş ve bu davet Seda Sayan’ın tarafsız olmadığı şeklinde yorumlanmıştı. Bunun üzerine Gülben Ergen ise Seda Sayan için oldukça anlamlı övgüler söylemişti.

 

“İnsanın Seda Sayan gibi yürekli bir dostu olsun!” diyerek başladığı açıklamasında ayrıca “O kimseyi yargılamaz, sorgulamaz. Misafir kıymeti bilir ve sadece ağırlar… Beni değil, herkesi! Formatı eğlence, şarkılar, gülümsemek üzerine kuruludur. Dostluğunda da yoktur yargılamak! Yara sarar o, yaslan bana, gel omzumda ağla der. Başkalarının özel hayatını masaya yatırıp can yakarak kariyer peşinde koşmaz. Çınardır Seda Sayan kaybetmemek gereken yiğit ve dost bir kadındır” ifadelerini kullanmıştı. Ayrıca bundan sonra da Seda Sayan ve Gülben Ergen ilişkisi bugüne kadar hep sıkı bir şekilde devam etti.

Acun Ilıcalı-Erkan Petekkaya Gerginliğinde Son Perde! Erkan Petekkaya Muhabirlere Öyle Bir Şey Söyledi ki…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu