GündemMagazin

Gözyaşlarınıza Hakim Olamayacaksınız: Hande Erçel’den Duygulandıran Paylaşım!

Hande Erçel, hepimizin sevdiği ve yakından takip ettiği bir isim. Güzel oyuncu, neredeyse her hareketiyle olay oluyor. Güzelliği ile hepimizi büyüleyen ve adını yurtdışına dahi duyurmayı başarmış olan güzel oyuncu şimdilerde Türkiye’nin yaşadığı yangın felaketi nedeniyle sosyal medyayı oldukça aktif kullanıyor ve yardım çağrılarına devam ediyor. Yetenekli oyuncu, bu durum karşısındaki duruşu ile büyük beğeni toplarken Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile herkesi duygulandırdı. O fotoğrafı gördüğünüzde duygularınıza hakim olamayacaksınız.

Başarısı Katlanarak Artıyor

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Hande Erçel (@handemiyy)’in paylaştığı bir gönderi

Hande Erçel, Türkiye’nin en güzel kadın oyuncularından biri. Yetenekli oyuncu neredeyse hiç ara vermeden çalışma temposuna devam ediyor. Aşk yaşadığı Kerem Bürsin ile başrollerini paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisi son sürat devam eden Hande Erçel, reyting sıralamalarında büyük bir başarı yakalıyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Hande Erçel (@handemiyy)’in paylaştığı bir gönderi

Hande Erçel, Kerem Bürsin ile bir süredir aşk yaşıyor ve bu aşkı sosyal medya  hesaplarından paylaşmaktan geri durmuyor. Güzel oyuncu hem aşk hayatında hem de iş hayatında oldukça başarılı bir dönem geçiriyor olsa da bu durumun verdiği mutluluğu ne yazık ki yaşayamıyor çünkü ülkemiz büyük bir felaketle karşı karşıya. Orman yangınları karşısında sessizliğini bozan ve tepkisini ortaya koyan güzel isim, Instagram hesabında paylaştığı bir hikaye ile durumun ne kadar acı olduğunu bir kez daha hatırlattı.

Yürek Dayanmıyor

Hande Erçel

Ülkemiz ne yazık ki oldukça zorlu zamanlardan geçiyor. Orman yangınları yayılarak artmaya devam ediyor ve bu durumdan birçok canlı etkileniyor. Evlerini kaybeden insanların yanı sıra yaşam alanlarını kaybeden hayvanlarda yürek yakıyor. Hande Erçel’in paylaştığı bu fotoğrafta bir vatandaşımız, yangında susuz kalan bir sincaba su veriyor ve merhametini gösteriyor. Bu fotoğraf karşısında gözyaşlarımıza hakim olamıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu