Magazin

Görünüşe göre Otilia Bruma Sinan Akçıl’ı hala unutamamış!

Bir ara Sinan Akçıl ile aşk yaşayan Rumen asıllı Otilia Bruma katıldığı bir televizyon programında çarpıcı itiraflarda bulundu.

Otilia Bruma, Sinan Akçıl ile ilgili; “Bence Türkiye’nin en yetenekli adamlarından biri Sinan, çok iyi bir kalbi var ama ilişkiyle ilgili ne istediğini bilmiyor olabilir. Umarım şu an ayrıldığı kişiyle tekrar evlenir. Kendi adıma üzülürüm ama onlar adına mutlu olurum” şeklinde ifadeler kullandı. Bu sözlerinden sonra, Otilia Bruma’nın hala Sinan Akçıl’ı unutamadığı yorumları yapılmaya başlandı.

Otilia Bruma Sinan Akçıl hakkında ne dedi?

Otilia Bruma daha önce Sinan Akçıl ile aşk yaşadığı sıralarda söylediği “erkekler çapkındır, bir gecelik ilişkisi olursa affedebilirim” şeklinde konuşmuştu. Sinan Akçıl’ın evlendiğini öğrendiğinde de mutlu olduğunu ve çocuklarının olmasını istediğini de belirtmişti.

Popçu Sinan Akçıl ise; Burcu’dan ayrıldıktan sonra sahte sosyal medya hesabı açıp, Burcu’yu takip etmeye devam ettiğini söyleyerek, O’nu kaybetmek istemediğini ve kadınların kontrolüm altında kalmasını istediğini de itiraf etmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu