Magazin

Görenlerin Nefesi Kesildi! Hazar Ergüçlü’nün Yeni Stili Acaba Yeni Bir Proje mi Var Diye Düşündürttü

Alev Aley dizisinde Çiçek karakterine hayat veren oyuncu Hazar Ergüçlü bugün Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla adeta görenlerin nefesini kesti. Güzel oyuncu yaptığı imaj değişikliği ile hem beğeni topladı hem de acaba bir proje değişikliği mi var diye düşündürttü. İşte Hazar Ergüçlü’nün yeni hali!

Çiçek’in Değişimi

Demet Evgar, Zuhal Olcay ve Dilan Deniz Çiçek gibi oyuncularla birlikte yer aldığı Alev Alev dizisinde Çiçek karakterine hayat veren Hazar Ergüçlü bugün bambaşka bir stille Instagram’ı yıktı geçti. Alev Alev’den önce de Kuzey Güney, Medcezir, Yüksek Sosyete, Analar ve Anneler gibi dizilerde de yer almış olan başarılı oyuncu burada da Çiçek karakteri ile birçok kişinin beğenisini toplamış durumda.

Yer Aldığı Diziler

1 Ocak 1992 yılında Kıbrıs’ta dünyaya gelmiş olan Hazar Ergüçlü, tiyatroya ilk kez Lefkoşa Türk Belediyesi’nde verilen tiyatro dersleri ile başlar. Profesyonelliğe ilk adımını ise Gölgeler ve Suretler adlı filmle gerçekleştirir. Bu filmle beraber adını da duyurmayı başaran güzel oyuncu bunun ardından Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolde yar aldığı Kuzey Güney dizisinde Simay Canay karakterine hayat verir. Kuzey Güney’den sonra ise Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy’un başrolleri paylaştığı Medcezir adlı dizide Eylül karakteri olarak görürüz. Analar ve Anneler ile Yüksek Sosyete dizilerinden sonra ise kısa süre önce final yapan Alev Alev’de yer alır.

Yeni Proje mi?

 

Alev Alev’in final yapmasının ardından güzel oyuncuyu bugün yeni bir stille görünce ise akıllara yeni bir projesinin olup olmadığı geldi doğal oalrak. Uzun siyah elbisesi, saçlarındaki stil değişikliği ve harika makyajı ile güzel oyuncu bugün yaptığı paylaşımla hem beğeni topladı hem de merak uyandırdı doğrusu.

Söylemezsem Olmaz Ekibi Çok Dertli! Seren Serengil’den Sonra Bircan Bali de Hastanelik Oldu: Gördüklerine İnanamadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu