Fragman

Gönül Dağı 25. bölüm ön izleme: Fadime Ölecek mi?

Gönül Dağı dizisi özlemini duyduğumuz köyümüzün hikayesi. Saf Anadolu insanının sevinçlerini ve hüzünlerini beraber yaşamalarının hikayesi. Doğallığından kopmamış, hep kendisi gibi olmuş, içi neyse dışı da o olan insanların hikayesi.

Gönül Dağı 25. bölüm ne zaman? TRT 1’de 24 Nisan cumartesi günü yayınlanacak olan dizinin 25. yeni bölümünün ön izlemesi yayınlandı. Gönül Dağı 25. bölüm fragmanı yayınımızda.

Gönül Dağı 25. bölüm özeti

Dişçi Musa’nın kızı Fatma’nın hastalığı ne? Fatma Ölümcül bir hastalığa yakalanmış ve çocuğu ile birlikte baba evine geri gelmişti. Eğer ölürse çocuğu Pembe’yi bakması için Cemile’den söz isteyen Fadime babası Musa’yı da affetti. Fadime’nin Babası Musa’ya kızmasının nedeni neydi? Onlar daha küçükken annelerinin babasına, elektrik kontağındaki arızayı yaptırmasını defalarca söylediğini öğrendik.  Yapılmadığı için arıza veren kontaktan çıkan yangında annenin öldüğünü üzülerek dinledik. Bu sebepten dolayı Babasına yıllarca küs olan Fadime sonunda geri geldi. Ama ilk başta babasını affetmedi. Dişçi Musa O’na kendini affettirebilmek için Cemile ile beraber çok çabaladı. Dizinin 24. bölümünde Fadime sonunda Babasını affetti. Ama 25. bölümde hastalığının ölümcül olduğunu babası da öğreniyor ve Fadime için zamanı daralıyor.

Fadime’nin hastalığını duyan üç kafadar bakalım onun hastalığına da çare bulabilecekler mi?.. Diğer taraftan, Dolmuşçu Sefer’in yıllar önce işlediği suç ne?.. Bunları ve daha fazlasını yeni bölümde öğrenmiş olacağız.

Gönül Dağı Fadime kimdir? Cemre Melis Çınar Kimdir?

Gönül Dağı Fadime Karakteri kimdir? Gönül Dağı Fadime’nin gerçek adı Cemre Melis Çınar olan oyuncu 13 Mayıs 1991 doğumludur. Televizyon bölümü mezunu olan Cemre,  belki hatırlayanlarınız çıkacaktır) TV 8’de yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde rol almıştı. Cemre’nin oynadığı film ve dizilere bakacak olursak;

Gönül Dağı Fadime kimdir
Gönül Dağı Fadime kimdir?
  • Muhteşem Yüzyıl, 2013
  • Arka Sokaklar
  • Cenaze işleri, 2017
  • Kaçak Gelinler 2014
  • Elif
  • Yaralı Kuşlar, 2019
  • Bir Umut Yeter, 2018
  • Kırmızı Oda, 2021
  • Gönül Dağı, 2021

Gönül Dağı 25. bölüm ön izleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu