Fragman

Gönül Dağı 19 aralık cumartesi 9. bölüm özeti ve fragmanı – Taner hayali olan uçaktan vaz mı geçiyor?

Gönül Dağı dizisinde 19 aralık cumartesi günü yayınlanacak olan 9. yeni bölüm fragmanı özeti yayınlandı. Bakalım bu dölümde Taner uçağını sergilemeye götürebilecek mi? Uçağın patenti başkası tarafından alınmasıyla 3 kafadar nasıl bir çözüm yolu bulacak. Uçaklarını geliştirmek için devam mı edecekler.

TRT 1 Gönül Dağı 19 aralık cumartesi 9. yeni bölüm özeti ve fragmanı

Ciritçi Abdullah‘ın; ‘Her şey tam olsa, faniliğini nereden bileceksin Taner‘ sözleriyle, önüne çıkan engelleri aşma konusunda içi dağlanan Taner, başarılı olamamanın göz yaşlarını döker. Dileğin nişanlısı Serdar (Utku ATEŞ), Dileği geri kazanmak için çirkin bir yola başvurmuş ve uçağı çalmıştı. Dilek ile Taner sevgili olmanın ve uçağın bulunmasının mutluluğunu yaşayamadan, Serdar’ın Onlara getirdiği haksızca alınmış uçak patent belgesini görünce şok yaşarlar. Taner, Serdar’ın yakasına yapışıp bu kadar emeği heba etmeyeceğini, sessizce oturup beklemeyeceğini söyler. Zahide (Ecem ÖZKAYA), Dolmuşçu Sefer‘in (Ferdi SANCAR) Ona duyduğu gizli sevdanın farkındadır ve Sefer’e yakınlaşma çabası içerisine girer.

Gonul-Dagi-19-aralik-9.-bolum-ozeti-ve-fragmani

TRT 1 de yayınlanan “Gönül Dağı” dizisinin konusu ne? 

Anadolu’nun topraklarında büyüyen, masum ve doğal çocukluğunu yaşamakta olan gençlerin kendince büyük hayallerinin yanında masum aşklarını anlatan hikayesiyle, 7 den 70’e doğallığı sevenlerin dizisi Gönül Dağı, Mustafa ÇİFTÇİ‘nin hikayelerinden derlenip memleketinin hasretini çeken tüm gurbettekiler için de sürükleyici bir dizi. Tüm engellere rağmen çocukluk hayallerini gerçekleştirmeye çalışan şirin bir kasabada yaşayan 4 kafadarın öyküsü Gönül Dağı. Kendi alın teriyle kazandığı sevdasının ve hayallerinin peşinden giden Anadolu insanının öyküsü.

Başrol oyuncuları Berk ATAKAN (Taner karakteri) ve Gülsim Ali İLHAN (Dilek karakteri) üstlenmiş. Taner, çocukluk aşkına kavuşmanın hayallerini, yine çocukluğundaki uçma hayaliyle  özümsemiş ve bunlar için kuzenleri ile birlikte savaşan biri.

TRT 1 Gönül Dağı dizisi 19 aralık cumartesi 9. bölüm fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu