Dizi HaberleriFragman

Gönül Dağı 17 nisan 24. bölüm özeti ve tanıtımı: Taner ve Dilek nişanlandı!

Gönül Dağı'nda sevenler birbirine her bölümde biraz daha yaklaşıyor. Taner Dileği istemeye gider.

Gönül Dağı dizisi izleyici nezdinde tahmin edildiğinden daha fazla tutuldu. Böylece, TRT 1 ailesinin en sevilen dizileri arasında yerini aldı. Gönül Dağı dizisinin 23. bölümü bayağı hareketli geçmişti. Yeni bölümde bakalım neler oluyor?

Gönül Dağı 24. son yeni bölüm özeti

Sefer‘in geçmişte işlediği bir suçtan dolayı mahkemeye çıktığını görüyoruz. Sefer, geçmişte ne suç işlemiş olabilir ki?… Diğer taraftan, tam kız istemeye giderlerken üç kafadar kaçırılır. Keriman‘ı önceden beri seven Kamil tarafından kaçırılırlar. Ama bir yolunu bulup kurtulurlar. Daha sonra kız istemeye giderler. Taner ve Dilek sonunda nişanlanır. Taner’in dedesi Ciritçi Abdullah kurdeleyi kesip onları nişanlar. Dikkatlerden kaçan bir detay var ama hala cevap bulunabilmiş değil. Dilek koşarak karşısına çıkan bir kişiye baba diye sesleniyor. Ama o kişinin kim olduğunu göremiyoruz. belki bu bölümde bu merakımızı da gidermiş oluruz. Dileğin babası kim? Fragmandan gördüğümüz kadarıyla yeni bölümün yayınlanmasını beklememiz gerekiyor sanırım.

Gönül Dağı 23. bölüm özeti

  • İnternet fenomeni olan Selami, dayanamayıp Keriman‘ı kaçırdı. Selami daha sonra eşiyle beraber babasına gitti elini öpmeye. Ama babası yine tekme tokat kovaladı O’nu… Faruk’un dolandırıcı olduğu anlaşıldı ve polisler tarafından götürüldü. Selami’ye olan borçlarını da vermedi.
  • Taner’in annesi artık evlenmelerine izin verdi. Bunun üzerine Dilek de, kendisini istemeye geleceklerini annesine söyledi. Gülsüm öğretmen teyzelerine de haber vermek gerektiğini söyledi. Dilek’in yeğeni Alper Tunga da gelecekler arasındadır. Alper Tunga artist bir çocuktur. Kafadarlara ve önüne kim geldiyse kök söktürdü.
  • Serdar ile Elif arasındaki masum ilişki giderek güçlenmeye başladı. Her ikisinin içindeki aşk yaralarını saracak bu ilişki.
  • Kafadarların Aziz’in annesi Kadriye teyze için yaptıkları protez başarıya ulaşacak mı? diye herkes beklerken yürütmek istediklerinde o an için sonuç alamadılar. Pes etmediler ve tekrar yürüttüklerinde de kendi kendine yürümeye başladı. Aziz’in hayali annesini tekrar yürütebilmekti ve bunun için bir çok proje yapmıştı kendi çapında. Sonuçta hayallerine kavuştu. Gönül Dağı dizisinin 23. bölümünü bu şekilde özetlemeye çalıştık.

Gönül Dağı Alper Tunga kimdir? Gerçek adı nedir?

Gerçek adı Kerem Tuna Kaba olan çocuk oyuncu 2010 doğumludur. Daha önce Leke dizisinde başroldeki Murat karakterini canlandırmıştır (2019). Genç yaşına rağmen Oyunculuğu bununla da sınırlı değil. Reklam filmlerinde de boy gösteren Kerem’in ileride iyi bir kariyerinin olacağını şimdiden söyleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu