Magazin

Gönderilen Çiçek ve Çikolatalardan Sonra Kılıçlar Yeniden Çekildi: Müge Anlı ve Esra Erol Savaşının Kazananı…

ATV’nin gündüz kuşağı kraliçeleri olarak tanıdığımız Esra Erol ve Müge Anlı arasındaki soğuk savaş bu sezonun başında karşılıklı olarak gönderilen çiçek ve çikolataların ardından sona ermişti fakat ikilinin hala Instagram’dan takipleşmiyor oluşu kafaları karıştırmaya devam ediyor. İkili arasında yapılan barışın ardından reyting sonuçlarına baktığımızda, Müge Anlı’nın Esra Erol’u geçtiğini görüyoruz. Geçtiğimiz sezon sonunda reytinglerde kafa kafaya giden ikilimiz, yeni sezona da benzer reytinglerde başlamıştı fakat Müge Anlı günler içinde farkını ortaya koymayı başardı!

Kraliçelerin Savaşı Sona Erdi

Bildiğiniz gibi Esra Erol ve Müge Anlı’nın arasında yaşanan soğuk savaş geçtiğimiz sezona dayanıyor! Uzun yıllar sonra Instagram hesabı açan Müge Anlı’nın, aynı kanalda program sunduğu Esra Erol’u takip etmemesi herkesin dikkatini çekmişti. Ardından Müge Anlı, canlı yayında Esra Erol’un reyting için bilerek konuları uzattığını ve kişilerin özel hayatını deşifre ettiğini iddia etmişti; “Şimdi başka bir programda olsanız size 5 bölüm bunu anlatırdı da ben anlatamıyorum bazı şeyleri. İşin acıklı tarafı da şu; ben bu programda hiçbir şeyi anlatmazken herkesin özel hayatına bu kadar dikkat ederken; bu program başka programlarında üst kimliği adı haline geldiği için bazen yazılar falan okuyorum hiç bizim programımızda işlemediğimiz konularla ilgili yapılan eleştirilerde benim de adım geçiyor. Hayretler içinde kalıyorum.”

Buna karşılık vermekten çekinmeyen Esra Erol, Müge Anlı’nın programında yaşanan kavgalara sessiz kalmasını hedef alarak; “Ben şöyle bir kadın değilim ki; o oradan oraya sıçrarken böyle oturup izleyeyim! Böyle biri değilim!” Ancak ikili arasında yaşanan bu kavgalar, birbirlerine çiçek ve çikolata göndermeleriyle son buldu. Hatta Müge Anlı, ezeli rakibinin gönderdiği çikolata şu sözlerle teşekkür etmişti; “Yeni yayın döneminiz hayırlı olsun demiş sayın Esra Erol, hiç sevmediğim çikolatalardan göndermiş. Biliyorsanız hiç sevmem ama bu aralar sevmeye başladım!”

Müge Anlı Esra Erol’a Acımadı!

Aralarını düzelten Esra Erol ve Müge Anlı’nın reyting savaşları tam gaz devam ediyor! Yeni sezon başladığından beri Müge Anlı ve Esra Erol’un reytinglerdeki makas arası açılmaya devam ediyor. Müge Anlı zirveye oynarken, Esra Erol’u bazen ilk beşin içinde bile göremediğimiz zamanlar oluyor. 10 Eylül Cuma günü reytinglerine baktığımızda ise Müge Anlı’nın Esra Erol’u tüm kategorilerde geçtiğini görüyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu