Magazin

Gökhan Çınar’ın KatarsisXTRA programındaki konuğu Senem Kuyucuoğlu oldu

Uzm. Psk. Gökhan Çınar‘ın sunduğu ve samimi itirafların yapıldığı Exxen‘de yayın yapan sohbet programı Katarsis yeni bölümünde konuk ettiği Senem Kuyucuoğlu’nun samimi itirafları konuşuldu.

Katarsis’in yeni konuğu ünlü model Senem Kuyucuoğlu Exxen’de

ABD’de ve de Türkiye’de modellik yaptığı sıralarda gizli bir şekilde basına sızan görüntüleri hakkında ve tüm hayatı ile ilgili sorulara yanıt veren Senem Katırcıoğlu ile samimi bir sohbet Exxen KatarsisXTRA‘da sizleri bekliyor.

Tüm dünyadaki kusurlu güzellik algısını konuşmak isteyen Gökhan, güzelliğin kriterleştirilmesi ve böylece insanın istemediği kalıplara zorla sokulmasının yanlış olduğunu ve bu konuda da  Senem’in yaşadığı zorlukları ve neden defalarca intihar etme girişiminde bulunmasını konuştular.

Senem Katırcıoğlu Kimdir?

1990 İzmir doğumlu model 14 yaşlarında modelliğe başlamıştır ve ülkemizi bir çok platformda temsil etmesinin yanı sıra güzellik yarışmalarında bir çok derece de almıştır. Türkiye’yi temsilen 2009 da düzenlenen Kainat Güzellik yarışmasında da katılmıştır. 

2007 de Türkiye’nin en iyi modeli ünvanına da sahip olan güzel model Senem Kuyucuoğlu, yine 2007 de düzenlenen “Best Model of the World Dünya’nın en iyi modellik yarışmasında da 2. olmayı başarmıştır. 

Kariyerinde ekran yüzü olmak ve moda program sunuculuğu gibi faaliyetlerin yanında 2009 Miss Turkey 2. si olmayı başarmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu