TV Programları

Gökhan Çınar’ın Katarsis Programı Exxen’de Yayınlanacak!

Uzman Psikolog Gökhan Çınar, Katarsis ve KatarsisX-TRA programları ile Exxen platformuna dahil oldu. Ünlü isimleri ve ilginç hayat hikayeleri olan konuklarını ağırladığı konsepti ile büyük bir başarıya sahip olan sunucu, artık sevilen projesini Exxen’de sürdürecek.

Bir yılı aşkın süredir YouTube’ta Bana Göre TV isimli kanalda Katarsis ve Katarsis X-tra programları ile sevenleriyle buluşan Uzman Psikolog Gökhan Çınar, yeni yıldan itibaren artık başarılı konseptini Exxen platformunda gerçekleştirecek. Ali Biçim, Mesut Can Tomay, Orkun Işıtmak, Enes Batur, Reynmen, Berkcan Güven, Hasan Can Kaya ve daha pek çok YouTuber gibi Acun Ilıcalı’nın kurduğu dijital platforma geçen tecrübeli sunucu, haftalık olarak içeriklerine hız kesmeden devam edecek.

Bilmeyenler için Katarsis programı Türkiye’nin gündemindeki ünlü isimleri en yalın ve doğal halleriyle ağırlayan; konuklarının dönüm noktalarını ve yaşam hikayelerini masaya döken samimi bir konsept olarak biliniyor. Kanalın bir diğer konsepti olan Katarsis X-tra ise daha ziyade izleyenlere sosyal konularda farkındalık kazandırmayı amaçlamaktadır. Konuklarının zorlu yaşam mücadelelerini, travmalarını ve hikayelerini kameralara yansıtan program geniş kitleler tarafından ilgiyle takip edilmektedir.

Katarsis Programı YouTube’tan Silinecek Mi?

Geçtiğimiz hafta Konuşanlar programı ile tanınan Hasan Can Kaya, sevilen serisini YouTube platformundan silmesi ile sosyal medya gündemine oturmuştu. Konuşanlar’ın hayranları programın YouTube’tan kaldırılmasını ve Exxen’e geçiş yapmasını eleştirirken; şimdi gözler Exxen’e geçen bir başka isim olan Gökhan Çınar‘a yöneldi.

Gökhan Çınar şu anda Bana Göre TV kanalı içerisinde barınan Katarsis programlarını henüz silmemiş görünüyor. 1 milyonu aşkın takipçisi olan kanal, programın tüm arşivini halen tutmakta. Fakat 1 Ocak‘ta Exxen’in açılışı ile Katarsis’in YouTube kanalından silinip silinmeyeceği henüz bilinmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu