TV Programları

Gökhan Çınar ile Katarsis x-TRA bölüm konuğu Özgür Karabulut Exxen’de

Exxen‘de yayınına devam eden Uzman Psikolog Gökhan Çınar ile Katarsis X-TRA‘nın yeni bölüm konuğu Özgür Karabulut oldu. Karabulut, daha önce uyuşturucu bağımlısı olan ve bu bağımlılığından müziğin desteğiyle kurtulmayı başarmıştır.

Özgür, küçüklüğünde türlü badireler atlatmış ve babasından yıllarca şiddet görmüş. Babasının, annesini öldürdüğü için hapse girmesinden dolayı teyzesinin yanında kalmıştır. Anne ve babası olarak teyze ve eniştesini gören Karabulut, özlem duyduğu çocukluğunu yaşayamamış bir kişi. Babası cezaevinden çıktıktan sonra O’nu yanına almış ama şiddet uygulamıştır. Bu şiddetten kaçmak için sokaklarda yaşadı ve uyuşturucu müptelası oldu.

Müziğe duyduğu ilgisi ve kararlı mücadelesi sayesinde bu illetten kurtulmayı başarmış Özgür Karabulut. Çocukluğunda dünyayı çok sevmediğini söyleyen Karabulut Özgür Çınar’ın Katarsis programının konuğu oldu ve hayatını anlattı.

Çocukluğunda babasından kaçmak için yan apartmanların kömürlüklerinde yatmış. Çocukluğunu yaşamak bir yana önce hayatta kalma mücadelesi vermiş bir insan.

Exxen programlarından Konuşanlar’ın 10. bölüm yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu