Dizi Haberleri

Gizem Karaca Murat Yıldırım’la Başrol Oynayacak! Yeni Dizinin Çekimleri Yolda!

Gizem Karaca, Baraj dizisinden sonra yeni projesiyle ekran karşısına gelecek. Evlilik Sözleşmesi dizisinde Murat Yıldırım'la beraber oynayacak.

Gizem Karaca, Baraj dizisinden sonra hangi projeye evet diyecek merak ediliyordu. Nihayet güzel oyuncuyla ilgili bir haber geldi. Yapılan açıklamada Evlilik Sözleşmesi’nde ünlü oyuncunun başrol oynayacağı belirtildi. Görüşmelerin sürdüğü ve kabul edilmesine yakın bir zaman kaldığı ifade ediliyor. Peki Gizem Karaca’nın partneri kim olacak?

Gizem Karaca Murat Yıldırım’la Oynayacak!

Evlilik Sözleşmesi dizisinde yer alması beklenen iki ismin de başrol olarak yer alacağı öğrenildi. Peki dizi ne zaman başlayacak? Hangi kanalda yayınlanacağı merak edilen diziyle ilgili konusu da araştırılıyor. Dizinin konusu farklı bir yapımdan uyarlandığı için oldukça ilgi çekti. Kore’de sevilen bir yapım üzerinden Türkiye’ye uyarlanacak dizinin konusunu açıklayalım.

Evlilik Sözleşmesi Konusu

Evlilik sözleşmesi, eşini kaybeden bir kadını konu alıyor. Kadın, çocuğuna bakmak için hayat mücadelesi verirken beyninde tümör olduğu keşfediliyor. Daha sonra varis mirasçı olarak birilerine bırakmaya karar veriyor. Kızına bakabilecek birini bularak evlilik sözleşmesi yoluyla evlenecektir. Dizinin konusu kabataslak bu şekilde. Ancak olayın iç yüzüne baktığımızda ne gibi olayların yaşanacağını izleyerek öğrenebileceğiz. Dizinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Evlilik Sözleşmesi Ne Zaman Başlayacak?

Evlilik Sözleşmesi dizisi önümüzdeki haftalarda başlayabilir. Eğer dizi çekimleri ve oyuncu kadrosundaki seçim uzar ise birkaç ay sonra ekranlara gelmesi bekleniyor. TRT 1 dizisinde yayınlanacak dizinin tam oyuncu kadrosu henüz açıklanmadı. Bu konuda arayışlar devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu