Dizi Haberleri

Gibi’nin 3. Bölümü Exxen’de Yayınlandı!

Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç ikilisinin başrolünü paylaştığı Gibi 3. bölümü ile Exxen platformuna geldi. Nü Model başlıklı bölüm yaklaşık yarım saatlik hikayesiyle kahkahalarla geçen anlar yarattı. İşte Gibi’nin son bölümüyle ilgili detaylar…

1 Ocak’ta ilk bölümü Kokariç ile ekranlara gelen Gibi dizisi geçtiğimiz hafta Perşembe günü Vatka hikayesiyle izleyicilerini 80’li yılların efsane modasına yolculuğa çıkarırken; yeni bölümde yine oldukça komik bir hikaye anlattı. Her bölüm karakterlerin başına sıra dışı absürt olayların geldiği dizi bu kez nü modellik üzerine yarım saatlik bir öyküyle karşımıza çıktı.

Gibi 3. Bölüm Konusu

Başrollerini Feyyaz Yiğit ile Kıvanç Kılınç‘ın paylaştığı Gibi yeni bölümü Nü Model ile seyircisine yine oldukça eğlenceli anlar yaşatmayı başardı. “Bir vazgeçiş, bir çırpınış, bir kükreyiş…” cümlesiyle özetlenen bölümde bir kalemde tüm ailesini karşısına alan yaşlı bir adam olan Abidin‘in çıplak modellik yapmaya başlaması konu alınıyor. Toplumsal tabular ve aile kavramlarını mercek altına alan bölüm, alt metni kuvvetli bir macera sunuyor.

Senaryosu Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi ikilisi tarafından kaleme alınan Gibi, daha önce birlikte pek çok komik projeye imza atan bu isimleri yine yan yana getiriyor. Bilindiği üzere bu ikiliyi geçtiğimiz yıllarda Okan Bayülgen’in sunduğu Disko Kralı, Türkiye’nin ilk internet dizilerinden biri olan Feyyaz ve son olarak Ali Atay’ın yönettiği Ölümlü Dünya ile Cinayet Süsü filmlerinde görmüştük. Şimdi usta komedyenler hikayelerini toplam 12 bölümden oluşan Exxen dizisinde anlatıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu