Gündem

Gibi dizisi yeni bölümüyle şimdi Exxen’de: “Ne yaşadığını anlamadın mı?”

Acun Ilıcalı'nın Exxen dijital platformunda tüm hızıyla devam eden dizisi Gibi, yeni bölümüyle şimdi yayında!

Dizisiyenibolum.com – Skeç formatındaki Gibi dizisinin ilk bölümünün yayınlandığı 1.1.2021 tarihinden beri iyi bir performans sergilediği görülüyor. Devamlı birbiriyle didişen ama bir türlü de ayrılamayan iki arkadaşın komik halleri sizi de kesin güldürmeyi başaracak. En küçük meseleleri de büyütüp, hayatlarını mahvedecek seviyeye getirmeyi başaran başrol oyuncuları Yılmaz ve İlkkan, güldürmeye devam ediyorlar. Feyyaz Yiğit; hem başrol oyuncularından biri hem de dizinin senaristliğini ve yapımcılığını yaptığını unutmadan söyleyelim.

Gibi dizisinin yeni bölümü Exxen’de yayına girdi

Exxen dijital platformunda komedinin dibine vuracağınız Gibi dizisi tüm hızıyla devam ediyor. Feyyaz Yiğit (Yılmaz) ve Kıvanç Kılınç’ın (İlkkan) başrolünde olduğu dizinin yeni bölümü yine kahkahalara boğacak. Yeni bölüm Exxen’de yayına girdi. Fragmanda, Yılmaz ve arkadaşlarının “”sen ne yaşadığını bilmiyor musun?” diyerek İlkkan’a yüklendikleri görünüyor. Sebebi ise, İlkkan’ın kaç yaşında olduğunu bilmemesi…

Acun Ilıcalı’nın sahip olduğu Exxen dijital platformunda final yapmayım yayınına devam eden içeriklerinden biri Gibi dizisi.

Kaynak: Exxen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu