Magazin

Gelinim Mutfakta’da Hüngür Hüngür Ağlayan Demet Akalın’ın Yüzü Gülmeye Başladı: Yıldızı Hızla Yükseliyor!

Seda Sayan’a nispet olsun diye onun eski programıyla anlaşma yapan Demet Akalın, kendini seyircilere sevdirmeyi başarınca reytinglerdeki önlemez başarısı devam ediyor! Alişan’la sunduğu sabah programında istikrarsız reytinglerle bazı zamanlarda ilk yüzün içinde bile kendine yer bulamayan Demet Akalın, şimdi Gelinim Mutfakta’nın özetinde bile 78. sıraya oturuyor. Hafta içi yayınlandığı günlerde genellikte ilk 20’nin içinde yer alan Demet Akalın, kendi saatinde ise zirveye oturmayı başarıyor. Ee Demo böyle bir başarıya sahip olur da paylaşmadan durur mu? Asla! Sık sık Instagram hesabından başarısını cümle aleme duyuran Demet Akalın, kendini övmeyi ihmal etmiyor.

Kavga Birincilik Getirdi!

Bildiğiniz gibi Demet Akalın, uzun yıllardır pop müziğinin sevilen simalarından biri olmaya devam ediyor. Her yaz güney sahillerinin tozunu attıran Demet Akalın, geçtiğimiz pandemi nedeniyle Star TV’de Alişan’la program yaparak televizyonculuğa adım atmıştı. Programın istikrarsız reytingleri yüzünden final yaparak ekrana veda etti hatta Demet Akalın yerine Seda Sayan geldi.

Demet Akalın ise, Seda Sayan’a şu sözlerle isyan etmişti; “Seni sever sayarız! 21 Mayıs 17.33’te ‘Sakın inanmayın böyle abuk subuk haberlere. Ben canlı yayın yapamam çocuklar’ diye mesaj attın, ben de ‘Sıkıntı yok’ dedim. Cuma günü program bitişi ‘Ben başlıyorum’ diye biz sormadan mesaj attın. Bizim yakıştıramadığımız ekiple ağlarken bu mesaj. Cenaze evine davulla gidilmez! Sen bunu daha iyi bilirsin, profesyonellikte her şey olur. Bu son açıklamam ama bir daha beni senle yanak yanağa göremezler. Bilgine!”

Demet Akalın’ın Yüzü Gülüyor!

Bu olayın ardından Seda Sayan’a nispet yapar gibi Kanal D’nin Gelinim Mutfakta’nın sunuculuğunu üstlenen Demet Akalın’ın Gelinim Mutfakta başarısı devam ediyor. Reytinglerde üst sıralarda yer alan Demet Akalın, bugün Instagram hesabından bu anları paylaşmayı ihmal etmedi. Gelinim Mutfakta’nın son yayınlanan bölümünde, yarışmacılardan birinin yaşadığı hayat karşısında gözyaşlarına hakim olmayan Demet Akalın, programda hüngür hüngür ağlamıştı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu