TV Programları

Kanal D Gelinim Mutfakta, Esra Birinci stüdyoda fenalaştı! Esra’nın durumu nasıl, hastalığı ne?

31 Mayıs Pazartesi, Seda Sayan ile Gelinim Mutfakta yemek yarışma programında bugün üzücü bir olay yaşandı. Yarışmacılardan Esra Birinci fenalaştı. Hemen müdahale edildi.

30.05.2021 Pazartesi Haftanın ilk günü Gelinim Mutfakta programında yaşanan üzücü olayın ayrıntıları; Yarışmacılardan Esra, bir anda fenalaştı ve karnını tutmaya başladı. Stüdyo hekimleri tarafından hemen müdahale edildi ve hastaneye kaldırıldı. Esra’nın kayınvalidesi Fatma Hanım da ne yapacağını şaşırdı ve panikledi! Daha sonra Esra tekrar yarışmaya katıldı. Neyse ki durumu iyi!

Gelinim Mutfakta Esra’nın hastalığı ne? Gelinim Mutfakta ne oldu?

Yarışmacı Esra’nın durumunun iyi olduğunu söyleyelim ama bu olay, acaba söylemediği bir hastalığı var mı? sorusunu akıllara getirdi. Seda Sayan’ın bu sorusuna cevap veren Esra; safrakesesinde taş olduğunu ve karaciğer nakli olması gerektiğini söyledi. Neden tedavi olmuyor sorusunda da; küçük bir kızı olduğu için hastaneye yatmak istemediğini anlattı.

Gelinim Mutfakta yarışmacısı Esra Birinci kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Aslen Trabzonlu olan yarışmacı Esra, 26 yaşında ve Fatih Birinci ile 4 yıllık evliliğinden 2 çocuğu var. Kayınvalidesi Fatma Hanımın iki gelininden biri.

Gelinim Mutfakta 144. hafta, 31 Mayıs 2021 Pazartesi 716. bölüm, yeni gelen gelin yarışmacı kim, Çeyrek altını kim kazandı?

30.05.2021 haftanın ilk günü yeni gelen yarışmacı gelin DENİZ HANIM oldu. Deniz, yaşını saklayan kaynanası SERAP HANIMLA birlikte yarışmaya yeni gelmiş olmalarına rağmen hemen adapte oldular.

Konumuzu pekiştirmek için; Gelinim Mutfakta 715. bölüm 143. hafta finalinde Cuma günü en yüksek puanı alıp 5 altın bileziği kazanan ve haftanın birincisi olan yarışmacı YAĞNUR olduğunu hatırlatalım. ESRA da Cuma gününün birincisi olmuş ve Çeyrek altın ile yetinmeyi bilmişti. Geçen hafta elenen yarışmacı da, hafta başında daha yeni katılan NESLİHAN BEYKOZLU olmuştu.

Gelinim Mutfakta 144. haftanın yarışmacıları ve günün puan durumu

  • Yağnur – 18 puan
  • Seda – 14 puan
  • Esra – 13-2=11 puan
  • Deniz – 13-2=11 puan

Bugün çeyrek altını kazanan yarışmacı yine YAĞNUR oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu