Dizi HaberleriFragmanGündemMagazinTV Programları

Gelinim Mutfakta beklenmeyen şok ayrılık! Yarışmaya veda etti, yerine yarışacak ismi açıkladı!

Gelinim Mutfakta kendi isteğiyle yarışmadan ayrılmak zorunda kalan yarışmacı kim? Seda Sayan ile Gelinim Mutfakta yarışmadan çekilen gelin kim?

Gelinim Mutfakta yemek yarışma programında beklenmeyen şok bir ayrılık yaşandı. Yarışmadan ayrılan yarışmacı kim? Aslında 31 Mayıs 2021 716. bölümde rahatsızlanmış ve hastaneye kaldırılmıştı. Tedavisi yapıldıktan sonra yarışmaya devam etmiş ama bölüm sonunda yarışmadan çekilmeye karar verdi.

Son bölümde neler yaşanmıştı diye merak edenler bu konumuzu da inceleyebilir. Yağnur’un çeyrek altını kazandığı haftanın ilk gününde ameliyat olması gerektiğinden yarışmadan çekilmek durumunda kalan yarışmacı ESRA BİRİNCİ. Esra, en son yemek yaparken çok kötü olduğunu söylemiş ve rahatsızlanmıştı. Hemen hastaneye kaldırılmış ve gözlem altına alınmıştı. Kendini iyi hissettiğinde yarışmaya geri dönmüş ve bölümü tamamlamıştı. Daha sonra kimin ısrarıyla bilinmez, ameliyat olmak için yarışmadan çekilmek istediğini yeni bölüm fragmanıyla herkese duyurmuş oldu. Giderken de kendi yerine yarışacak yarışmacının ismini verdi.  Esra; ‘ameliyatımı artık erteleyemiyorum. Dolayısıyla yarışmaya veda etmek zorunda kalıyorum. Gözüm arkada kalsın istemiyorum, senin onların üstesinden gelebileceğine inanıyorum’ şeklinde duygusal bir açıklama yaptı. Bizde kendisine acil şifalar diliyoruz.

Gelinim Mutfakta 1 Nisan 2021 Salı 717.bölüm tanıtımı

Yeni bölüm fragmanında yerine gelecek yarışmacıyı açıkladığını göremedik. Yarınki bölümde sürpriz olarak bu kişiyi öğrenmiş olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu