TV Programları

Gelinim Mutfakta 722. Bölüm Kim Birinci Oldu, Çeyrek Altını Kim Kazandı?

Gelinim Mutfakta 722. bölüm özeti ve kazananı. Kanal D ekranlarının gündüz kuşağının vazgeçilmez programı Seda Sayan ile Gelinim Mutfakta 8.06.2021 Salı günü en yüksek puanı alıp günün birincisi olan gelin kim. 8 Haziran Salı bugün çeyrek altını kim kazandı?

Kanal D, Seda Sayan ile Gelinim Mutfakta, bu haftaya farklı bir konseptle başladı. 4 hafta boyunca en fazla çeyrek altını toplayan yarışmacı, finalde 20 altın bileziği de kazanıp büyük ödülün sahibi olacak. Haftanın 2. gününde bakalım çeyrek altını kazanan yarışmacı kimmiş? Haftanın ikinci gününde gelinler; Ispanaklı mantarlı açık börek yaptılar.

Seda Sayan ile Gelinim Mutfakta 8 Haziran Salı çeyrek altını kim kazandı?

Sosyal medyada yapılan anket sonucunda yeni katılan yarışmacı Aysun Kuşatan ve kaynanası Nurten olmuştu. da Haftanın yarışmacılarını isterseniz tekrar hatırlatalım ve konumuza geçelim. Yağnur, Ayten, Seda, Aysun, kaynanaları da sırayla Nilgün, Neriman, Nagehan Nurten bu hafta yarışan isimler oldular. Dün kıymalı Tirit yemeği yapılmıştı ve an yüksek puanı alıp çeyrek altını kazanan YAĞNUR (07.06.2021) olmuştu. Bakalım bu gün kim kazandı?

Gelinim Mutfakta 722. bölümde kim birinci oldu?

Gelinim Mutfakta 8 Haziran Çeyrek altını kazanan yarışmacı gelin AYTEN oldu. Günün puan durumuna baktığımızda da;

  • Ayten 21 puan
  • Aysun 22 – 2 (ceza) = 20 puan
  • Seda -13 puan
  • Yağnur – 5 puan aldılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu