TV Programları

Gelinim Mutfakta 18 Haziran Çeyrek Altını Kim Kazandı? Haftanın Birincisi Kim Oldu?

Seda Sayan ile Gelinim Mutfakta final kararı aldıktan sonra son 4 haftasını farklı bir konseptte işlemeye karar vermişti. 4 hafta boyunca en çok çeyrek altını bakalım hangi gelin kazanacak? En fazla çeyrek altın kazanan gelin ve kaynanası 40000 TL değerindeki 20 altın bileziği büyük ödül olarak kazanacak.

Dizisiyenibolum.comKanal D ekranlarının vazgeçilmez yarışma programı 4 haftalık sezon finali maratonuna girdi. 2 Haftasını geride bıraktığımız Gelinim Mutfakta kıyasıya mücadele devam ediyor. 18 Haziran Cuma Hafta finalinde günün birincisi olup çeyrek altını kimin kazandığı netleşti.

Seda Sayan ile Gelinim Mutfakta 18 Haziran Hafta birincisi kim oldu?Gelinim Mutfakta çeyrek altını kim kazandı?

Bir haftasını daha geride bıraktığımız yarışmada bugün kazanan yarışmacı çeyrek altının sahibi oldu. Diğer yarışmacılar ise önümüzdeki hafta şansını tekrar deneyecek. Finale giderken elemenin olmadığı yarışmada 4 hafta boyunca en çok altını alan gelin büyük ödülün sahibi olacak. Gelinim Mutfakta büyük final ödülü ne? Final günü geride bırakıldığında en son  hafta boyunca en fazla çeyrek altını kazanan yarışmacı sezonun birincisi olacak. Birinci olan gelin adayı kazandığı çeyrek altınların yanı sıra aynı zamanda 40 bin TL tutarındaki 20 altın bileziğe de sahip olacak.

18 Haziran 2021 Cuma Gelinim Mutfakta günün birincisi olup çeyrek altının sahibi olan yarışmacı GÖNÜL oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu