Magazin

Geçtiğimiz Günlerde Ayağını Kıran Ata Demirer Çıkan Aşk İddiaları Hakkında İlk Kez Konuştu!

Türkiye’nin sevilen komedyenlerinden Ata Demirer, Bozcaada’daki evinde geçtiğimiz haftalarda ayağını kırmıştı. Bu rahatsızlığın ardından apar topar hastanelik olan ünlü komedyen hakkında ortaya aşk iddiaları atıldı. Survivor yarışmasına katılan Yunan model Julieta Kitrinou ile anılan Ata Demier, bugün Twitter hesabından iddiaları yalanladı.

Geçtiğimiz günlerde evinde düşerek ayağını sakatlayan ünlü komedyen Ata Demirer, son dönemde özel hayatıyla gündemden düşmüyor. Yaz aylarını Bozcaada’daki evinde geçiren, ayak bileğinden ameliyat olduğu için evinde dinlenen Demirer, şimdilerde aşk hayatıyla konuşuluyor. Ünlü oyuncunun adı, geçtiğimiz dönemlerde Survivor yarışmasına da katılan Yunan model Julieta Kitrinou ile anılıyor. Ata Demirer, hakkında çıkan iddialara sosyal medya hesabından yanıt verdi. Demirer, Twitter hesabından yayınladığı paylaşım ile çok net konuştu. İşte o paylaşım…

AŞK İDDİALARI ORTALIĞI KARIŞTIRDI!

Ünlü komedyen Ata Demirer’in özel hayatıyla ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. Demirer’in, iki sene önce yayınlanan Survivor Türkiye-Yunanistan yarışmacılarından Julieta Kitrinou ile yakınlaştığı ileri sürüldü. Snob Magazin’in haberine göre komedyenin; model, aktris, 100 metre koşu şampiyonu ve Hios adasında turizmcilik yapan Yunan Kitrinou ile evinde buluşması da kafaları karıştırdı. Kitrinou’nun merdivenden düştüğü için ayağı alçıya anılan Demirer’i görmek için İstanbul’a geldiği öğrenildi. İkili arasında aşk iddiaları ortaya atıldı ancak Ata Demirer bu iddiaları kesin bir dille reddetti.

“YOK ÖYLE BİR ŞEY!”

49 yaşındaki Demirer, önceki gün Twitter üzerinden konuyla ilgili açıklama yaptı. Ata Demirer, “Yok böyle bir şey! ‘Dostlarım…’ diye de yazmıştım oysa ki! Neyse iyi haftalar herkese.” ifadelerini kullanarak, aşk iddialarına son noktayı koydu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu