Sinema

Geçen Yaz Filmi Netflix’te Yayınlanacak! Geçen Yaz Konusu Nedir?

Geçen Yaz filminin Netflix'te fragmanı yayınlandı. Geçen Yaz ne zaman yayınlanacak? Filmin oyuncu kadrosu, konusu ve yayın tarihi...

Netflix, yeni filmleri yayınlanamaya başlıyor. Fragmanı yayınlanan Geçen Yaz filminde ünlü oyuncular oynamakta. Film şimdiden ilgi çekmeyi başardı. İzleyiciler filmin konusunu merak ediyor. Ayrıca oyuncu kadrosunda önemli isimler yer alıyor. Peki dizinin başrolünde kimler var?

Geçen Yaz Filminin Konusu Nedir?

Geçen Yaz filmi, aşk ve heyecan dolu bir ortamı konu alıyor. Yaz ayında bir araya gelen gençler, birbirinden heyecanlı gezintilere imzasını atacak. Deniz, ergenlikteki ilk adımlarını atmaktadır. Aşka karşı yeni duygular keşfederken Aslı’dan hoşlanacaktır. Aslı kendisinden yaşça büyük olduğu için onu kardeşi gibi görmektedir. Aynı zamanda ondan yaşça büyük yakışıklı genç Burak da Aslı’ya karşı boş değildir. Üç ismin arasında dönüp duracak olan ilişkinin kıvılcımları zamanla ortaya çıkacaktır.

Geçen Yaz Filmi Oyuncuları

Geçen Yaz filminin oyuncu kadrosunda Ece Çeşmioğlu, Fatih Şahin, Halit Özgür Sarı, Aslıhan Malbora gibi isimler bulunuyor. Ayrıca dizide oynayan tecrübeli oyuncular Süreyya Güzel ve Kubilay Tunçer de dizideki farkını ortaya koyacak isimler arasında.

Geçen Yaz Ne Zaman Yayınlanacak?

Geçen Yaz filmi 9 Temmuz’da Netflix’te yayınlanacak. Diziyi aynı anda herkes seyredebilecek. Yayınlandığı andan itibaren özellikle de ülkemizde çok fazla izleneceği düşünülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu