Magazin

Gece Yarısına Kadar Çare Arıyor: Alişan ve Buse Varol Çaresizlikten Ne Yapacaklarını Şaşırdı!

Alişan, Buse Varol ikilisi bu aralar oldukça zor zamanlardan geçiyor. Yaşadıkları bu kabus gibi dönemi atlatabilmek için hem Buse Varol hem de Alişan hayranlarından bolca dua etmelerini istiyor. Çaresizlikten ne yapacağını şaşıran çift; gezmedik kapı, işlenmedik hayır bırakmıyor. Gece yarısı bile çare aramaktan vazgeçmeyen Buse Varol, dün gece yine öyle bir yere gitti ki hepimizi etkiledi.

Oysa Her Şey Çok Güzel Gidiyordu!

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Buse Tektaş (@busewarol)’in paylaştığı bir gönderi

Alişan, Demet Akalın ile gündüz kuşağı programı sunarak yeniden ekranlara dönmüştü. Programın final yapmasının ardından hem Alişan hem de Demet Akalın, aileleri ile birlikte tatile çıkmışlardı. Sezonun yorgunluğunu üzerinden atmak isteyen Alişan’dan tatil pozları gelmeye başlamıştı. Buse Varol da sıcak havanın ve serin suların tadını çıkarırken kameralara yansımıştı. Mayolu pozlarını paylaşan ve çok mutlu görünen Buse Varol’un mutluluğu kısa sürdü. Alişan ve ailesi üzücü bir haberle tam manasıyla yıkıldı.

Hastalıktan Kaçamadılar!

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Alişan (@alisanofficial)’in paylaştığı bir gönderi

Son zamanlarda Alişan oldukça zor zamanlardan geçiyor. Erkek kardeşi Selçuk Tektaş‘ın Covid-19 hastalığına yakalandığını duyuran Alişan, bu şoku atlatamadan yeni bir şokla karşılaştı. 23 gündür yoğun bakımda olan ve entübe edilen Selçuk Tektaş’ın durumu ciddiliğini koruyor. Kötü haber karşısında ne yapacağını bilemeyen ve oldukça çaresiz hisseden Alişan, kendini dualar ile rahatlatmaya çalışıyor. Buse Varol’da eşini hiç yalnız bırakmıyor.

Türbe Türbe Geziyor

Buse Varol

Bundan önce de türbelere giderek, dua eden ve şifa dileyen Buse Varol; son olarak dün gece Hz. Yuşa’nın türbesine gidip dua etti ve takipçilerinden dua istedi. Buse Varol, ”Allah derdi olan herkese dermanını versin. Tüm hastalar şifasını bulsun en kısa sürede inşallah.” diyerek paylaştığı bu fotoğrafla ne kadar zor bir durumda olduklarını bir kez daha kanıtladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu