Sinema

Gaspar Noe’nin Saint Laurent İçin Çektiği Yeni Kısa Filmi Yayınlandı!

Ünlü yönetmen Gaspar Noé tarafından Saint Laurent markası için çekilen kısa film YouTube platformuna yüklendi. Charlotte Rampling’in başrolünü üstlendiği Summer of ’21 filmi etkileyici görselliği ile hayranlık uyandırdı. İşte detaylar…

Ünlü yönetmen Gaspar Noé en son hayranları karşısına geçtiğimiz yıl Saint Laurent markası için hazırladığı sahte belgesel tarzı Lux Æterna filmi ile çıkmıştı. Charlotte Gainsbourg ve Béatrice Dalle’ın oynadığı yapım yaklaşık 50 dakika uzunlukta ve ilginç bir bakış açısına sahipti. Climax, Irreversible, Love ve Enter the Void gibi filmlere imza atan usta sinemacı şimdi yeni bir kısa filmle sevenleriyle buluştu.

Yine Saint Laurent firması için hazırlanan Gaspar Noe’nin yeni filmi, her zaman olduğu gibi izleyicilere ilginç bir seyirlik deneyim hazırladı. Usta aktris Charlotte Rampling filmin başrolünde oynarken, sıra dışı kostüm tasarımı ve ürpertici atmosferiyle yapım, Noe’nin Climax filmine oldukça benzetildi. Rampling’in yanı sıra filmde Anok Yai, Antonia Przedpelski, Assa Baradji, Aylah Mae Peterson, Clara Deshayes, Grace Hartzel, Kim Schell, Mica Arganaraz, Miriam Sanchez, Sora Choi ve Stefania Cristian gibi oyuncular kamera karşısına geçtiler.

Saint Laurent kreatif direktörü Anthony Vaccarello tarafından firmanın 2021 yaz koleksiyonunu tanıtmak için hazırlanan Summer of ’21, yaklaşık 8 dakika uzunluğa sahip. YouTube üzerinden ücretsiz olarak seyredebileceğiniz yapım hiç de bir reklam filmine benzemiyor. Aksine sosyal medyadan gelen yorumlarda, filmin festivallerde bile boy gösterilebilecek kadar başarılı olduğu vurgulanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu