Gündem

Garanti BBVA Herkesi Ev Sahibi Yapacak! 20 Yıl Vade İle Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olma Fırsatı

Konut kredisi destekleri, bankaların ev sahibi olmak isteyen kişilere sunduğu önemli bir avantaj olarak öne çıkıyor. Genel olarak uygulamada bankalar tarafından 120 ay (10 yıl) vade seçeneği bulunuyor. Garanti BBVA tarafından hazırlanan Konut Kredisi ise benzersiz bir avantaja sahip ve 20 yıl (240 ay) vade seçeneği sunuyor. 500.000 TL üst limite sahip olan konut kredisini, 240 ay vadede geri ödeyebilme seçeneği, ev sahibi olmak isteyenler için benzersiz bir fırsat oluşturuyor.

Garanti BBVA Konut Kredisi 240 Ay Vadeli

Konut kredilerinde uygulanan düşük faiz oranı ve uzun vade seçenekleri kira öder gibi ev sahibi olunmasını sağlıyor. Üstelik sabit geri ödeme aylık taksitleri, bu uzun vadede belirli bir süre sonra bütçeye giderek daha az etki oluşturmaya başlıyor. Dolayısıyla vadenin uzun olması, ev sahibi olunmasını daha da kolaylaştıran bir unsur olarak karşımıza çıkıyor. Bu kapsamda Garanti BBVA eşsiz bir desteğe imza atıyor ve 20 Yıl gibi uzun bir vadeyle konut kredisi desteği sağlıyor.

Örnek Ödeme Tablosu

Konut kredilerinde vadenin uzamasına paralel olarak uygulanan faiz oranları da değişiyor. Buna göre 240 ay vade seçeneğinde Garanti, BBVA tarafından uygulanan faiz oranı da %1,79’a çıkıyor. 100.000 TL için 240 ay vadede, %1,79 faiz oranıyla yapılan hesapla, aylık eşit taksitli ödeme tutarı 1.815,69 TL oluyor. Bir anlamda kira öder gibi ev sahibi olabilmenizi sağlayan bu eşsiz avantaj, ev sahibi olmak isteyen kişiler tarafından mutlaka değerlendirilmelidir.

Konut Kredisi Nedir?

Mortgage sistemi ya da ülkemizdeki adıyla Konut Kredisi, bankaların ev sahibi olmak isteyenlere sundukları uzun vadeli geri ödeme seçeneğine sahip finansman desteğidir. Bu destek bir evin rayiç bedelinin belirli bir oranının peşin şekilde yatırılması ve kalan kısmının bankalar tarafından uzun vadeli kredi olarak sunulması alt yapısıyla sunulur. Garanti BBVA 500.000 TL üst limitli olarak hazırladığı Konut Kredisi kampanyasında, 240 ay (20 yıl) vade seçeneği sunarak, konut sahibi olmak isteyenler için eşsiz bir fırsat oluşturuyor. Konut kredilerinde 240 ay vade seçeneği az bulunan bir seçenek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu