Dizi Haberleri

Gani Müjde, Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi ile geri dönüyor!

Başarılı mizah yazarı, senarist ve yönetmen Gani Müjde yeniden televizyon dünyasına dönüyor! Tükenmezkalem adlı yazım ve prodüksiyon şirketinin kurucusu ünlü mizahçı, şimdiye kadar çok sayıda Gırgır, Penguen gibi çok sayıda mizah dergisinde görev aldı. Kahpe Bizans, Osmanlı Cumhuriyeti ve Bizans Oyunları gibi sinema filmlerine imza attı. Öte yandan televizyona çok sayıda proje üretti. Şimdi bunların arasına yeni bir yapım ekleniyor!

Gani Müjde şimdiye kadar Kaygısızlar, İnce İnce Yasemince, Ruhsar, Ayrılsak da Beraberiz, Yarım Elma, Hayat Bilgisi, Selena, Yahşi Cazibe, Pis Yedili, Harem ve Ankara’nın Dikmen’i gibi çok sayıda televizyon dizisi yazdı. Son olarak 2013 yılında FOX TV için Babam Sınıfta Kaldı dizisini yazan senaristin ne yazık ki son projesi çok da uzun ömürlü olmadı. Yaklaşık 10 yıldır televizyondan uzak kalan yazar, yeni projesi için kolları sıvadı!

Gani Müjde

Gani Müjde yeni dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi için hazırlıklara başladı

BKM tarafından yapımcılığı üstlenilen Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi bir süredir Arkadaş ismi ile anılıyordu. Fakat projenin isminin değiştiği ortaya çıktı. Yakında sete çıkacak yapım Gani Müjde tarafından kaleme alınırken; başrolünde ise Ertan Saban’ı ağırlayacak. Saban, Kuruluş Osman ve Yakamoz S-245 dizilerinden sonra yeniden uzun soluklu bir hikaye için kamera karşısına geçecek.

Ertan Saban

Gelsin Hayat Bildiği Gibi konusu itibariyle, yaptığı kötülüklerden sonra tövbe eden bir mafya liderinin hikayesini ve yeni hayatına yolculuğunu anlatacak. Eski mafyanın öğretmen olarak bambaşka bir hayat çizeceği dizi, Show TV ekranlarında yayınlanacak. Dizinin yönetmeni ise Altan Dönmez olacak. Yakında çekimleri başlayacak yapımın Eylül ayında yeni sezonda ekranlara gelmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu