GündemMagazin

Gamze Erçel’in Kazandığı da Para mı? Demet Özdemir Ürün Tanıtımı Başına Neredeyse Servet Kazanıyor

Sezon boyunca ekranlarda fırtınalar estiren Demet Özdemir gündemden düşmüyor. Ünlü oyuncunun ürün tanıtımlarından elde ettiği kazanç dudak uçuklattı.

demet özdemir

Türkiye’nin en sevilen yıldızlarından biri olan Demet Özdemir hem başarılı kariyeri hem de özel hayatı ile magazin gündemini çalkalamaya devam ediyor. Sana Bir Sır Vereceğim ile büyük bir çıkış yaptıktan sonra Kurt Seyit ve Şura, Çilek Kokusu, No: 309, Erkenci Kuş gibi yapımlarda yer alan ünlü oyuncu, Doğduğun Ev Kaderindir’deki performansı ile olay yaratmıştı. Kısa bir tatilin ardından sete geri dönen Demet Özdemir, yeni Netflix filmi Aşk Taktikleri için kameranın karşısına geçti.

demet özdemir

Kariyeri kadar Oğuzhan Koç ile yaşadığı aşktan dolayı da oldukça konuşulan Demet Özdemir hakkında yepyeni bir iddia ortaya atıldı. Ünlü oyuncunun Instagram üzerinden yaptığı ürün tanıtımlarından aldığı ücret hepimizde şok etkisi yarattı.

Tanıtım Başına Öyle Bir Miktar Alıyor ki…

Ünlülerin kazancı her zaman ilgi çeken bir konu oldu. Dizi ve filmlerden aldıkları ücret ile hepimizi çok şaşırtan popüler isimler, sosyal medya üzerinden ise yepyeni bir kazanç kapısı buldu. Hatta şimdilerde sosyal medya influencerı olmak başlı başına bir meslek.

gamze erçel.

Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde Hande Erçel’in fenomen ablası Gamze Erçel’in kazancı ile ilgili de bir iddia gelmişti. Oyunculuğu bırakıp sosyal medyaya içerik üreterek geçimini sağlayan Gamze Erçel’in ürün tanıtımı başına 20 bin tl aldığı öğrenilmişti. Bu miktar ise hepimizi çok şaşırtmıştı.

Magazingastesi Instagram sayfasından ise yepyeni bir iddia geldi. Şimdilerde evinin havuzunda güneşin tadını çıkaran Demet Özdemir’in sosyal medyada yaptığı reklamlar dikkat çekti. Ünlü oyuncunun bu reklamlardan ise 50 bin ile 100 bin arasında bir kazanç elde ettiği iddia edildi. Demet Özdemir’in sadece sosyal medya tanıtımlarından elde ettiği kazanç herkesi çok şaşırttı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu