Magazin

Gaf Üstüne Gaf: Sosyal Medyanın Gülen Yüzü Berfu Yenenler’in “İhanet” İtirafı Ortalığı Karıştırdı!

Sunuculuğunu üstlendiği Miss Turkey 2021’de yaptığı açıklamalarla uzun süre konuşulan Berfu Yıldız Yenenler, “Hiç aldattın mı?” sorusuna cevap verdi. Yenenler, “Lise zamanlarında muhakkak birini duygusal olarak aldatmışımdır. Onunlayken bir başkasından hoşlanmışımdır. Bu aldatmak sayılıyorsa, evet aldattım” dedi. Komedyen ve oyuncu Eser Yenenler ile Miss Turkey 2015’te 4. güzel seçilen Berfu Yıldız, 2019’da evlenmiş ve aynı yıl çocukları Kuzey’i kucaklarına almıştı. Çiftin ikinci bebekleri Mete de geçtiğimiz mart ayında dünyaya gelmişti.

“ALDATTIM”

Berfu Yıldız Yenenler, Bloomberg HT’de yayınlanan ‘Aslı Şafak’la İşin Aslı’ programına konuk oldu. Yenenler, samimi açıklamalarda bulundu. Eşiyle çok iyi anlaştığını söyleyen 26 yaşındaki Yenenler, Aslı Şafak’ın, “Hiç aldattın mı?” soruna, “Ergenlik döneminde aldatmışımdır. Tam hatırlamıyorum, lise zamanlarında muhakkak birini duygusal olarak aldatmışımdır. Onunlayken bir başkasından hoşlanmışımdır. Bu aldatmak sayılıyorsa, evet aldattım” yanıtını verdi.

Berfu Yenenler, daha sonra “Kimi aldattın?” sorusuna ise şu cevabı verdi: “Fiziksel olarak aldatma değil de, duygusal olarak olmuştur. Olur ya öyle lisede, yan sınıftakini de seviyorum ama öteki sınıftakini de seviyormuşum… Ay karşıdaki de çok tatlıymış falan… O zamanlardan bahsediyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu