TV Programları

Fox TV Şef Akademisi Programı Başlıyor! Yayın Tarihi Belli Oldu!

Fox TV'nin Şef Akademisi ne zaman başlayacak? MasterChef'e rakip olan programın yakın zamanda yayın hayatına başlaması bekleniyor. Programın jüri üyeleri de kesinleşti.

TV8’de yayınlanan şef ve yemek programları üzerine yapılan yapımlar Türkiye’de oldukça fazla sevildi. Bu tarz programların sevilmesi her ne kadar Acun Ilıcalı için iyi olsa da zaman içerisinde rakip programlarda ortaya çıkıyor. Fox TV’de yayın hayatına başlayacak olan Şef Akademisi ile ilgili yayın tarihi bilgisi paylaşıldı. Program ne zaman başlayacak?

Şef Akademisi Programı Jüri Üyeleri

Fox TV’de yayınlanacak Şef Akademisi programında Arda Türkmen, Ali Ronay ve Ayhan Sicimoğlu jüri olarak yerini alacak. Programın ilerleyişi de eleme sistemiyle izleyiciyle buluşacak. Peki Şef Akademisi programı elemeleri ne zaman yapılacak? Elemeler sona erdikten sonra büyük mücadele izleyicileri bekliyor olacak. Şefler kıyasıya mücadele ederek elinden gelen mutfak hünerlerini sergileyecek.

Şef Akademisi Ne Zaman Başlıyor?

Şef Akademisi programı elemeleri 7,8 ve 10 Haziran’da yapılacak. MasterChef programına kıyasla daha erken başlayacağı için Fox TV’nin daha avatajlı olacağı belirtiliyor. TV8 ile Fox TV’nin aynı kategorideki yayını büyük dikkat çekecek. Bu nedenle aynı günde yayınlanmaları reyting çekişmelerine neden olacaktır. Ancak hafta içi günlerinde yayınlanacağı için çakışma olacaktır. Bu da demek oluyor ki Fox TV ve TV8 ile büyük bir rekabet içerisine girecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu