Dizi HaberleriFragmanGündem

Fox TV Kefaret 25 Nisan, 23. yeni bölüm özeti ve tanıtımı: Meltem ve Alp arasındaki ilişki!

Fox TV'de yavaşlamadan yoluna devam eden Kefaret dizisi bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde dizi, gizemli adamların akınına uğruyor.

Kefaret dizisi yeni bölümünde bakalım neler oluyor? Her Pazar FOX TV ekranlarında saat 20:00 de izleyebileceğiniz Kefaret dizisinin yeni bölümlerine bir yenisi daha ekleniyor. Kefaret 23. bölüm son yeni bölüm 25.04.2021 pazar günü saat 20:00’de FOX’da. Sakın kaçırmayın.

Kefaret 25 Nisan Pazar 23. yeni bölüm özeti

Birinin çıkagelip, Sude‘nin akrabası olduğunu söylemesi akıllarda soru işareti bırakır. Neden daha önce değil de şimdi?.. Diğer taraftan, maddi açıdan durumu sıkışık olan Arzu para kazanabilmek için yeni araştırmalarda bulunur…Diğer yandan, anlaşmışlar gibi pat diye çıkıp gelen biri daha! Ama bu seferki motosikletli ve Münevverin yeni ev sahibine kafayı takmıştır. Bu, evi geri almaya çalışan Kadir’in de elini güçlendirse de motosikletli kişinin kim olduğunu merak ederler… Bir yandan da Meltem, Alp ile yeni bir hayata adım atmak için anlaşmışlardır..

Kefaret dizisi 25.04.2021 pazar 23. yeni bölüm 2. tanıtımı

FOX TV’de yayınlanacak bu günkü dizi, sinema ve programların listesine ulaşmak için paylaştığımız FOX TV 25 Nisan yayın akışı konumuzu inceleyebilir ve bilgi edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu