Gündem

Ford ve Toyota’dan Müjde! Sıfır Araç Almak İsteyenlere 48 Ay Vade İle 0,49 Faiz Oranı İle Kredi Veriyorlar!

Bayram tatilinin uzatılması ve kısıtlamanın bitmesiyle birlikte, yazın en sıcak günlerini tatil amaçlı değerlendirmek isteyen kişiler, otomobil piyasasının canlanmasını sağladı. İkinci el ve sıfır otomobil piyasasının hareketlenmesi, bazı markaların sıfır araçlar için hazırladığı kampanyalarla benzersiz avantajlar sunuyor. Özellikle Toyota ve Ford, bu döneme özel olarak hazırladığı kampanyalarla, bazı modellerinin düşük faizli 12 ay vadede alınmasını sağlıyor.

Ford Sıfır Araç Kampanyası

Ford’un Fiesta, Focus, Ecosport, Yeni Cuga, Yeni Puma modelleri için geçerli olan kampanya 31 Temmuz 2021 tarihine kadar yapılan alımlarda geçerli. Bu dönem için özel olarak hazırlanmış kampanyada 12 ay vadede %0,49 faiz oranlı 100.000 TL taşıt kredisi kullanabiliyorsunuz. Ford Finansman kredisiyle yetkili satıcılara başvurarak kullanabileceğiniz krediyle, çok düşük faiz oranıyla hemen sıfır bir Ford sahibi olabiliyorsunuz. Bunun yanında yine Ford Finansman kredisi kullanarak 24, 36 ve 48 ay vadede değişen faiz oranlarıyla kredi kullanma şansınızda bulunuyor. İkinci el otomobil fiyatlarının tavan yaptığı günümüzde, Ford’un hazırladığı sıfır araç kampanyası aradaki farkı gerçekten neredeyse kapatıyor. Eğer otomobil almak düşüncesindeyseniz, Ford Sıfır Araç kampanyasını kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Toyota Sıfır Araç Kampanyası

Toyota Proacity modelleri için geçerli olan kampanya, 12 ay vadede 75.000 TL için %0,69 Faiz oranının uygulandığı şekilde hazırlanmış. Toyota, Garanti BBVA ve Akbank arasında gerçekleştirilen işbirliğiyle sağlanan taşıt finansmanı kredisinin diğer vadeleri de bulunuyor. Toyota’nın yeni ve en çok tercih edilen modellerinden olan Proacity modellerine sahip olabilmek son derece kolaylaştırılmış durumda. Neredeyse ikinci el otomobil fiyatlarına yaklaşan fiyatlarıyla sıfır araç sahibi olmak için kampanyayı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Sıfır Otomobil Fırsatları

Toyota ve Ford tarafından hazırlanan ve Temmuz ayı için geçerli olan sıfır otomobil kampanyaları, çeşitli vadelerde eşsiz avantajlar sunuyor. Otomobil almak isteyenlerin bu fırsatları değerlendirmesi, oluşan taleple doğru orantılı artan fiyatlara rağmen en ideal fiyatlarla sıfır araç sahibi olabilmelerini mümkün kılıyor. Otomobil fiyatlarının artışına rekabetçi bir yaklaşım sergileyen Toyota ve Ford, en yeni modellerini almak isteyen kullanıcılara çok özel fırsatlar sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu