Magazin

Fitliğiyle Dikkatleri Üzerine Çeken Buse Varol’dan Beklenmedik Hareket: Oğlu Burak Yerine Bakın Kimi Seçti?

Instagram’ın sevilen fenomenlerinden Buse Varol Instagram paylaşımlarına son hız devam ediyor. Kayınbiraderi Selçuk Tektaş’ın vefatının ardından kendini sessizliğe gömen Buse Varol, yavaş yavaş eski günlere dönmeye ve kabuğunu kırmaya başladı. Hal böyle olunca birçok kişi Buse Varol’un paylaşacağı story ve gönderileri merakla beklemeye devam ediyor. Özellikle güzel oyuncunun Burak ve Eliz paylaşımları sosyal medyada çok seviliyor. Hatta Tektaş ailesinin fan hesapları bile çoktan açıldı!

Her Anları Instagram’da!

Hergün oğlu Burak’la okul öncesi kamera karşısına geçen Buse Varol, bugün Burak yerine minik kızı Eliz’le ayna karşısına geçmeyi tercih etti. Küçük kızını uzun süredir paylaşmayan Buse Varol, sonunda minik Eliz’in yüzünü bizlere gösterdi. Küçük Eliz büyüdükçe annesi Buse Varol’a benzemeye başladı. Burak aynı Alişan’ın ikizi iken, Eliz de annesi Buse Varol’un ikizi adeta!

Bildiğiniz gibi Alişan ve Buse Varol 2018 yılında hayatını birleştirdi. Şaşalı bir düğünle dünyaevine giren ikilinin kısa sürede Burak ve Eliz isminde iki küçük çocuğu oldu. Tüm hayatlarını Instagram’dan paylaşmaktan geri durmayan Alişan ve Buse Varol, çocuklarının ilk doğdukları anları bile Instagram’da paylaşarak takipçilerini bilgilendirdi.

Burak Yerine Eliz’i Seçti!

Bu yaz için karı koca kamera karşısına geçmeye hazırlanan Buse Varol ve Alişan, ekranlarda fırtınalar estirecekti ancak kaderin herkes için farklı sürprizleri vardı. Alişan bir anda kardeşi Selçuk Tektaş kaybedince tüm Tektaş ailesi aniden yıkıldı. Toplanma sürecinde ise Buse Varol hem eşinin hem de yeğenlerinin her daim yanında olmaya devam etti.

Instagram paylaşımlarına ara veren Buse Varol, şimdilerde yeniden sosyal medya hesaplarında yavaş yavaş aktif olmaya başladı. Bugün ise uzun süreden sonra ilk kez küçük Eliz’in yüzünü görebildik. Her sabah oğlu Burak’ı okula götürürken ayna karşısında fotoğraf çeken Buse Varol, bugün oğlu yerine kızını kucağına aldı! Eliz büyüdükçe annesine benzemeye başladı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu