Dizi Haberleri

Feyyaz Yiğit’in Komedi Dizisi Gibi, 2. Bölümüyle Yayında!

Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç ikilisinin başrolünü üstlendiği Gibi dizisi 2. bölümü ile Exxen’e geldi. Exxen’in başarılı komedi yapımı, her bölümünde kahkahalarla geçecek skeç formatlı çeşitli hikayeler anlatıyor. İşte Gibi’nin son bölümüyle ilgili tüm detaylar…

Tolgshow Filtresiz, Konuşanlar, Özcan Show, Şeref Bey, Volkan Öge ile Kesin Yaşanmıştır ve daha birçok komedi içeriğiyle dikkat çeken Exxen; bu yapımlar arasında Gibi dizisiyle ayrı bir tat yakalıyor. Daha çok genç kitleye hitap eden bu yapım, son dönemlerin usta komedyeni Feyyaz Yiğit’i ön plana çıkarıyor.

Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç‘ın başrollerinde oynadığı Gibi ilk bölümü “Kokariç” ile izleyicilerine yanlışlıkla bir kokoreç dükkanı açmak zorunda kalan ikilinin başına gelen sıra dışı komik olayları anlatmıştı. Yeni bölüm ise yine aynı absürtlükte olmakla beraber, Feyyaz’ın 80’li yıllar modasına olan özlemini ve “Vatka” sevdasını yansıtıyor. Vatkaların geri dönmesini isteyen adamın başta arkadaşları, sonrasında toplum tarafından dışlanmasını konu alan hikaye, ortaya gülmekten yerlere düşeceğiniz bir macera çıkarıyor.

Aziz Kedi ve Feyyaz Yiğit Yeniden Bir Arada!

Senaryosu Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi tarafından kaleme alınan dizi, efsane ikiliyi yeniden müthiş hikayeleriyle yan yana getiriyor. Bilindiği üzere daha önce bu ikili ilk defa Okan Bayülgen‘in Kanal D ekranlarında sunduğu Disko Kralı programında metin yazarı ve oyuncu olarak yan yana gelmişti. Sonrasında ise Ölümlü Dünya ve Cinayet Süsü filmlerinde eğlenceli senaryolarını anlatmaya devam etmişlerdi. Şimdiyse Exxen’de hayranlarını güldürmeye devam ediyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu