Dizi Haberleri

Fatih Ürek Gelinim Mutfakta’dan Sonra Yeni Diziye Katıldı! Hangi Dizide Oynayacak?

Fatih Ürek Gelinim Mutfakta programından ayrılmıştı. Ünlü ismin yeni dizisi belli oldu. Hangi dizide oynayacağı çok merak edildi.

Gelinim Mutfakta programında sunuculuk yapmakta olan Fatih Ürek bir süredir ekranlarda gözükmüyordu. Başarılı sunucunun programa veda ettiği iddia ediliyordu. Ayrıca ünlü isim hakkında dizi gelişmesi yaşandı. Oyunculuk yapacak olan Fatih Ürek, yeni dizisine hazırlanıyor. Star TV’deki program için hazırlık sürüyor. Peki Fatih Ürek hangi karakteri canlandıracak? Oynayacağı dizinin adı nedir?

Fatih Ürek Menajerimi Ara Dizisinde!

Fatih Ürek, Star TV’de yayınlanan Menajerimi Ara dizisine konuk olacak. Ünlü ismin daha önce yer aldığı yapımlara bakıldığında çok uzun soluklu oyunculuk tecrübesi olmadığı biliniyor. Ancak sunuculuk tecrübesi yıllardır televizyonlarda olması nedeniyle bu işin üstesinden geleceği kesin. Dizide hangi karakteri canlandıracağı merak edilirken bir yandan da kaç bölüm oynayacağı merak konusu oldu.

Kaç Bölüm Oynayacak?

Fatih Ürek’in kaç bölüm oynayacağı merak ediliyor. Sevilen ismin birkaç bölüm için anlaştığı konuşulmakta. Eğer izleyiciler olumlu tepki verir ise Ürek’in bir süre daha ekranlarda gözükmesi mümkün olabilir. Ancak genelde diziye konuk oyuncu olarak katılanların birkaç bölüm sonra ekranlara veda ettiği görülüyor. Canlandıracağı karakter de yine kendisi olacak. Bu bakımdan ortaya eğlenceli anlar çıkabilir. Ünlü oyuncunun nasıl bir performans sergileyeceğini hep birlikte izleyerek göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu