Magazin

Farah Zeynep Abdullah’ın Yeni Sevgilisi DJ Artz İçin Söylediklerine İnanamayacaksınız! Arkadaştık…

Masumlar Apartmanı’nda İnci karakterine hayat veren ve bir süre önce diziden senaryo gereği ayrılan Farah Zeynep Abdullah’a bu ayrılık uğurlu geldi. Adeta başarılı oyuncu için dizi bitti aşk başladı. Bu aşktan dolayı kendisini oldukça iyi hisseden güzel oyuncunun ilişkisi için dilediği şeyse hepimizi duygulandırdı. İşte Farah Zeynep ve DJ Artz için dilekleri!

Nazar Değmesin

Bundan önce Ahmet Rıfat Şungar ve Doğu Demirkol ile ilişkileri ile gündeme gelen Farah Zeynep Abdullah’ın kalbi bu günlerde DJ Artz için atıyor. Masumlar Apartmanı’nda İnci karakterine hayat veren güzel oyuncu diziden ayrıldıktan sonra yepyeni bir aşka yelken açtı. Ekranların sevilen yüzlerinden birisi olan Farah Zeynep Abdullah son günlerde DJ Artz lakabı ile bilinen Efe Çelik’le bir ilişkiye başladı.

Instagram’dan İlan Etti

efe çelik

İlişkisini 1 milyon takipçisi bulunan sosyal medya hesabından yayınlayan Farah Zeynep Abdullah Instagram mecrasından aşkını ilan etti. Hesabından sevgilisi DJ Artz’ın elini tuttuğu bir fotoğrafı yayınlayan Abdullah için takipçileri adeta “Mutluluklar” mesajları yağdırdı.

Arkadaşlıktan Sevgiye Döndü

Bugün de ilişkisi ile ilgili başka bir açıklama yapan Farah Zeynep Abdullah; “Arkadaşlıktan sevgiye dönen bir ilişki oldu bizimki. Zaten çok severek takip ediyordum kendisini. Birbirimizi tanımaya çokça zamanımız oldu. Şimdi de sevgiliyiz. Güzel ya, değmesin nazar” diyerek hepimizi duygulandırdı. Sevgilisine epey değer verdiği her halinden belli olan Farah Zeynep Abdullah için biz de nazar değmesin diyelim.

İyi Günde Kötü Günde

Geçtiğimiz günlerde köpeklerinin kavgalarını ayırmaya çalışırken kendisi yaralanmış ve sağ el serçeparmağı kırılmıştı. Hatta başparmak tırnağı çıkan güzel oyuncu bu tatsız olayı Instagram hesabından duyurmuştu. Başına gelenleri “Eylül’le Boldi kavga ederken araya girdim. Serçeparmağım kırıldı, başparmak tırnağım çıktı. Onu da diktiler. Olaylar olaylar…” şeklinde ifade etmişti. Ve tüm bunlar olurken sevgilisi DJ Artz da güzel oyuncumuzu bir dakika bile hastanede yalnız bırakmamıştı.

Söylemezsem Olmaz Ekibi Çok Dertli! Seren Serengil’den Sonra Bircan Bali de Hastanelik Oldu: Gördüklerine İnanamadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu