Dizi Haberleri

Farah Zeynep Abdullah’ın Yeni Dizisi Belli Oluyor! Cahide Sonku’nun Hayatını Canlandıracak!

Farah Zeynep Abdullah Netflix'te oynayabilir. Yeni dizisi belli olduğu yönünde bazı açıklamalar yapılıyor. Farah Zeynep Cahide Sonku'yu mu canlandıracak?

Farah Zeynep Abdullah, Masumlar Apartmanı dizisinden çeşitli nedenlerden ötürü ayrılmıştı. Bu ayrılıkla beraber oyuncunun yeni dizisi merak ediliyordu. Bir süre dizi ve filmlerde oynamayacağı düşünülüyordu ancak ortaya atılan iddia büyük ses getirdi.

Farah Zeynep Abdullah Hangi Dizide Oynayacak?

Farah Zeynep Abdullah, Netflix’te yayınlanması beklenen bir dizide yer alabilir. Üstelik dizinin başrolünde düşünülüyor. Cahide Sonku’nun hayatının anlatılacağı dizide Cahide Sonku’yu canlandıracak kişinin kim olacağı araştırılıyordu. Ancak ünlü yapımcılardan biri dizi için Farah Zeynep Abdullah’ın iyi bir tercih olacağını söyledi. Konuyla ilgili detaylar merak ediliyor.

Farah Zeynep Abdullah Yeni Dizi Hakkında Ne Söyledi?

Ünlü oyuncunun şu an için Cahide Sonku’nun hayatının anlatılacağı diziyle ilgili bir açıklama yapmadığı biliniyor. Eğer açıklamalar doğru ise ünlü ismin yakın zamanda Netflix ekranlarında olacağını söyleyebiliriz. Ancak konuyla ilgili herhangi bir gelişme yaşanmadı. Fakat yapımcılara göre Farah Zeynep Abdullah’ın Cahide Sonku’yu çok iyi canlandıracağı belirtildi. Masumlar Apartmanı İnci karakterine veda ettikten sonra bir süre ekranlarda olmayacağı konuşuluyordu. Ancak oynanın dizinin temposu onu yorduğu için TRT 1 dizisine veda etmişti. Bakalım Masumlar Apartmanı dizisinden sonraki ilk dizi projesi Netflix’te mi yayınlanacak? Oyuncunun hayranları yeni dizi hakkındaki en son gelişmeleri heyecanla bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu