GündemMagazin

Farah Zeynep Abdullah’ın Bu Hallerini Hiç Görmediniz: Çok Şaşıracaksınız!

Farah Zeynep Abdullah, uzun yıllardır ekranlarda olan ve onlarca farklı projede gördüğümüz bir isim. Yirmili yaşlarının başından itibaren ekranlarda olmaya başlayan ve 10 yıldan fazla bir süredir izlediğimiz güzel oyuncu hala hepimizi etkilemeye devam ediyor. Son olarak Masumlar Apartmanı dizisi ile karşımıza çıkan Farah Zeynep Abdullah, hem başarılı oyunculuğu hem de doğal güzelliğiyle hepimizi kendine hayran bırakmıştı. Şimdilerde tatil yapan ve kendini dinlendiren ünlü oyuncunun bundan yıllar önceki fotoğraflarını gördüğünüzde çok şaşıracaksınız. Farah Zeynep Abdullah’ın bu çocukluk fotoğraflarını daha önce herhangi bir yerde görmediğinize eminiz.

Masumlar Apartmanı’nın İnci’sinin Büyük Değişimi

Masumlar Apartmanı, Türk televizyon tarihinin en iddialı dizilerinden biri oldu. İlk bölümünden itibaren hepimizi ekran başına kilitleyen dizi, sağlam oyuncu kadrosu ile adından oldukça söz ettirdi. Şimdilerde sezon finali yapan ve çekimlerine ara veren dizi Farah Zeynep Abdullah’ın diziden çıkması ile büyük bir şok yaşatmıştı. Hepimiz bu durum karşısında şaşkınlığa uğrasak da Farah Zeynep Abdullah’ı yeni projelerde görmek için sabırsızlanıyoruz. Hepimiz onun şimdiki halini yakından biliyoruz ama çocukluk hallerini ilk defa görüyoruz.

Şimdiki Halinden Çok Farklıymış!

Farah Zeynep Abdullah

Doğal sarışınlardan olan Farah Zeynep Abdullah, oldukça tatlı bir çocukmuş. Sevimli halleri gözlerden kaçmayan güzel oyuncu, şimdiki haline gelene kadar oldukça büyük bir değişim geçirmiş.

Farah Zeynep Abdullah

Saç rengi gittikçe koyulaşan Farah Zeynep Abdullah, nasıl da hanım hanımcık bir poz vermiş.

Farah Zeynep Abdullah

İlkokul fotoğrafıyla dikkatleri çeken Farah Zeynep Abdullah, oldukça hareketli bir eğitim hayatı geçirmiş. Hepimizin vardır böyle elinde kalem, arkasında kırmızı örtüyle çekilmiş bir ilkokul fotoğrafı. Güzel oyuncu da o zamanlardan bu akıma ayak uyduran isimlerden biri olmuş.

Şimdilerde yolunda emin adımlarla yürüyen bir kadın olan Farah Zeynep Abdullah, yıllar içindeki değişimiyle hepimizi bir kez daha şaşırtmayı başardı doğrusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu