Magazin

Farah Zeynep Abdullah’a Ne Oldu Böyle? Eski Halinden Eser Kalmadı!

Farah Zeynep Abdullah, saçlarını boyadığını fotoğraflarla duyurdu. Yeni dizisi için ipuçları mı verdi? Oyuncu hangi dizide oynayacak?

Farah Zeynep Abdullah, Masumlar Apartmanı’ndan ani bir şekilde ayrılmıştı. Ünlü oyuncunun ayrılığına çok üzülen izleyiciler onu sosyal medyadan takip ediyor. Paylaştığı yeni imajıyla yine gündeme gelmeyi başardı. Üstelik bu sefer çok sevilen saçlarıyla ilgili bir değişiklik yapmayı tercih etti. Farah Zeynep Abdullah’ın saç rengi değişti.

Farah Zeynep Abdullah Saçlarını Boyattı!

Ünlü oyuncu, diziden ayrıldıktan sonra imaj değişikliğine gitmeyi tercih etti. Bu yüzden de kuaföre gitti ve güzel bir değişime imza attı. İzleyiciler kendisindeki bu değişimi görünce çok sevindi. Yeni saçlarıyla fotoğraflar çeken ünlü isim bazı müjdeler de verdi. Kendisinin imajında önemli bir değişim daha meydana gelecek. Üstelik bunu yeni dizi veya film çekimi için mi yapacak bilinmiyor.

Eylül Ayında Dizide mi Oynayacak?

Farah Zeynep Abdullah, Eylül ayında kendisi üzerinde bir kez daha değişiklik yapacağını açıkladı. Bu paylaşımın ardından izleyiciler oyuncunun hangi dizide oynayacağını araştırmaya başladı. Ancak görülen o ki herhangi bir diziyle ilgili müjde verilmedi. Fakat ilerleyen zamanlarda oyuncunun sakladığı bir proje var ise ortaya çıkabilir. Şimdilik izleyiciler de dahil olmak üzere pek çok kişi oyuncudan haber beklemeye devam ediyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu