Magazin

Farah Zeynep Abdullah Köpek Saldırısına Uğradı! Farah Zeynep Tekerlekli Sandalyede Dolaşıyor!

Farah Zeynep Abdullah, köpeklerini ayırmak isterken parmağı kırıldı. Oyuncu tekerlekli sandalyeden fotoğraf paylaştı. Sağlık durumu iyi mi?

Farah Zeynep  Abdullah, köpeklerini ayırmak isterken arada kaldı. Köpek saldırısına uğrayan genç oyuncunu acilen hastaneye gitti. Tedavi gören ünlü ismin sağlık durumu merak ediliyor. Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda tekerlekli sandalyede görülen Farah Zeynep Abdullah, paniğe neden oldu. Ayrıca ünlü oyuncuya pek çok kişi geçmiş olsun mesajı gönderdi.

Farah Zeynep’in Parmağı Kırıldı!

Eylül ve Boldi köpeklerinin kavgasını ayırmak isterken parmağı kırıldı. Köpeklerinin saldırısına uğradı ve çok zor anlar yaşadı. Hızlı bir şekilde hastaneye kaldırılan oyuncunun sağlık durumu nasıl? Serçe parmağı kırıldı ve baş parmağının tırnağı çıktı. Doktorlar hızlı bir şekilde müdahale etti. Parmaklar alçıya alındı.

Sosyal Medyadan Duyurdu!

Farah Zeynep Abdullah, sağlık durumunun iyi olduğunu sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım ile duyurdu. Fotoğrafta gülerken poz vermesi hayranlarını mutlu etti. Ciddi bir şeyin olmadığını öğrenenler durumu sevinçle karşıladı. Hastaneye Dj Artz ile gittiği de gözden kaçmadı. İkilinin verdiği poz da çok beğenildi. Masumlar Apartmanı’ndan ayrılan ünlü oyuncunun hangi dizide oynayacağı merak konusu haline geldi. Çünkü pek çok dizi ve film teklifi alıyor. İçlerinden birini muhakkak değerlendireceği düşünülüyor. İnci karakterine veda ettikten sonraki süreçte hayranları kendisinden bir haber bekliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu