Dizi Haberleri

Farah Zeynep Abdullah Hakkındaki Haberlere Dayanamadı!

Farah Zeynep Abdullah sosyal medyadan tepki gösterdi. Hakkında çıkan haberlere karşı isyan etti.

Farah Zeynep Abdullah, son zamanlarda hem takipçilerinden eleştiri alıyor hem de hakkında yapılan haberlerle çok fazla gündem oluyor. Ünlü ismin başına gelenler karşısında takınılan bu tavır onu rahatsız etti. Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla ne kadar rahatsız olduğunu bir kez daha gösterdi. Sosyal medya ve magazin dünyasının bir süredir üzerine oynadığı ünlü isim haklı olarak isyan etti. Masumlar Apartmanı dizisinden ayrıldıktan sonra oyuncu eleştirilerin hedefi haline geldi. İnternet üzerinden linçe uğraması da dikkat çekti.

Farah Zeynep Abdullah Tepki Gösterdi!

Masumlar Apartmanı dizisinden ayrıldıktan sonra başına gelenlerle ilgili sert yorumlar yapılıyor. Farah Zeynep Abdullah, köpeklerinin kavgasını ayırmak isterken parmağını kırmıştı. Bu olay üzerine gelen yorumlar ünlü oyuncunun sinirini bozdu. Ancak bir de haber sitelerinde oyuncu ile ilgili çeşitli iddialarda bulunulması Farah Zeynep Abdullah’ı çileden çıkardı.

 

Takipçileri Destek Verdi!

Farah Zeynep Abdullah’ın isyan edercesine attığı tweet karşısında sevenleri destek verdi. Son zamanlarda lince uğramaktan ve iftiraya uğramaktan sıkılan oyuncu, yalnızca kafa dinlemek istiyor. Masumlar Apartmanı ayrılığı sonrasında da bir süre ekranlarda olması beklenmiyor. Yaz mevsiminden sonra yeni bir dizi projesinde kendisini görebiliriz. Ancak şu an için kesinleşmiş hiçbir gelişme yer almamakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu